Ústí nad Orlicí – výborná péče o maminky

3.2.2009 (22:52) #843438 a AlenkaÚčastník Já jsem v této porodnici rodila v květnu 2008 a musím souhlasit se vším, co napsala Hailunau o této porodnici, až na pár drobností – porodnických vložek dávají jen 1 balíček, a místo kojenecké vody si můžou maminky kdykoliv nabrat čaj, který je neustále k dispozici ve várnici.Byla jsem tam […]

#843438
a Alenka
Účastník

Já jsem v této porodnici rodila v květnu 2008 a musím souhlasit se vším, co napsala Hailunau o této porodnici, až na pár drobností – porodnických vložek dávají jen 1 balíček, a místo kojenecké vody si můžou maminky kdykoliv nabrat čaj, který je neustále k dispozici ve várnici.
Byla jsem tam se vším moc spokojená, jak s prostředím, tak s milým přístupem personálu – hlavně chci vyzdvihnout péči sester z novorozeneckého oddělení, které opravdu obcházejí často pokoje a ptají se na problémy, se kterými ochotně poradí. Díky nim se můj syn naučil správnou techniku sání a neměla jsem pak po návratu domů žádný větší problém s kojením, takže jsem Honzíka plně kojila 6 měsíců a kojím ho i teď v 9 měsících, ale už s příkrmy.
Vše, co napsala Hailunau, souhlasí, o maminky je v této porodnici opravdu výborně postaráno, každá další chvála by byla opakováním toho, co píše Hailunau.
Takže příště chci rodit určitě zase v této porodnici, kterou můžu všem jedině doporučit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist