Už jsem tady

30.7.2008 (14:56) #837822 s senjankaRegistrovaný uživatel Holky,omlouvám,se že jsem se tak dlouho neukázala,ale převzala jsem v práci funkci vedoucí,tak nemám moc času.Ale dám si to všechno dokupy a bude to zase o.k.Já jsem si dneska volala na výsledky z té cytologie a jsou tam prý sice drobné změny,ale všechno v rámci normy,takže relativně dobrý.Ale už […]

#837822
s senjanka
Registrovaný uživatel

Holky,omlouvám,se že jsem se tak dlouho neukázala,ale převzala jsem v práci funkci vedoucí,tak nemám moc času.Ale dám si to všechno dokupy a bude to zase o.k.Já jsem si dneska volala na výsledky z té cytologie a jsou tam prý sice drobné změny,ale všechno v rámci normy,takže relativně dobrý.Ale už od pondělka čekám na menstruaci a pořád nic,ani náznak.Už minulý měsíc jsem to měla nějaké rozházené a divné a tento zatím vůbec.tak nevím,jestli začal účinkovat ten Femigard?Ale že by takhle?No uvidím počkám ještě týden a pak to budu řešit.Třeba testem??!!!
Jinak víkend jsem si užila báječně.Sice v pátek tady bylo hotové peklo!Bouřka jako prase a my ji trávili venku na té akci,ale dalo se to vydržet a potom následovaly bahenní koupele.Já jsem se ted nezúčastnila,ale byla prdel.No a táhli jsme to až do neděle.No už jen tento týden a mám dovču,tak už se nemůžu dočkat.
Oběma Vám (Joli i Ufo) gratuluji k podstoupení vyšetření a držím palce v další léčbě.Muselo to byýt nepříjemné,hlavně u Joli, ale určitě to je velký krok kupředu a pro dobrou věc.Elča se neozvala,tak asi užívá dovolenou.Taky to potřebuje,takové rozhodnutí,to chce sílu.
Ani nevíte,jak jsem ráda,že u mě je zatím vše v pořádku a žádné vyšetření nemusím podstupovat.Ťukám do dřeva.Ale všechno zlé je k něčemu dobré a silné ženy,vše zvládnou.
Tak se dál držte a já se zase ozvu a vy pište.Páček

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist