Dárky pro ženu 50+

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Livka77 a poslední změna proběhla 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1136957
    Z ZuzinkovaB
    Účastník

    Zdravím, jaké dárky kupujete pro mamky (50+)? Poradíte, jsem bez nápadu.

    #1136962
    K Koprovka
    Účastník

    Doporučím doplňky stravy od N-Medical, já je kupuju roky a jsem moc spokojená a pro věk 50+ jsou ideální.

    #1136970
    Z ZuzinkovaB
    Účastník

    Moc děkuji, napíšete ještě kde bych od N-Medical mohla doplňky objednat?

    #1137001
    K Koprovka
    Účastník

    Výborný je Elastin a Hyaluron, vše objednáte tady https://www.n-medical.cz/doplnky-stravy

    #1138391
    K Koprovka
    Účastník
    #1138815
    Majda2299
    Účastník

    Kupovala jsem mamce šperky, má moc ráda nějaké s minerály, tak jsem sáhla po mechovém achátu ze stránek Olivie. 🙂 Tam mají opravdu krásné kousky. 🙂 Takže to je taky fajn tip na dárek, nebo náušnice, náramek..Myslím, že to udělá radost každé ženě. 🙂

    #1138816
    D Dženy
    Účastník

    Pokud má třeba ráda sladké, tak co krabičku makronek od nějaké šikovné cukrářky 🙂 Osladit jí trochu život 🙂

    #1138893
    Livka77
    Účastník

    Tam mají nádherné věci. 🙂 Přítel mi tam vždycky vybere nějaký krásný kousek a je skvělé, že když se netrefil do velikosti prstýnku, tak nám udělali výměnu a za den jsem měla správný prstýnek doma. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist