Kdy obvykle přijde menstruace po samovolném potratu?

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel kenneth Kane a poslední změna proběhla 3 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #842588
  Anonym
  Neaktivní

  Dobrý den všem,
  jsem tu nová a bohužel jsem před 3 týdny v 6 tt potratila. 🙁 Můj lékař mi dal vybranou, jestli chci jít na revizi dělohy nebo ne. Vzhledem k tomu, že krevní testy prokázaly HCG jen kolem 30 (3 dny před tím byly přes 600)a krvácela jsem i s kusy sliznice jsem se rozhodla na revizi nejít. Dostala jsem ATB a poučení, že by cca do 14 dní měla přijít menstruace. Což je právě teď. Menstruace zatím nikde. Vím, že dva dny sem tam nehrají velkou roli a může to být normální. Mám bolesti podobné jako před menstruací, tak pořád čekám. Od potratu mne pobolívá břicho (takový pocit přecitlivělosti či pnutí v děloze a píchání hlavně při chůzi), což jsem pokládala za normální a navíc bolest postupně odeznívala. Jen bych se ráda zeptal, jestli některá z Vás nemá podobné zkušenosti – jak dlouho čekat a je ta bolest normální?
  Předem moc děkuju za upřímnost.

  #1140080
  3 vex
  Účastník

  I learned a lot from your blog, and you can learn more about older video games to have more engaging experiences. I look forward to playing with you in the past! trap the cat

  #1140805
  cie kalyl
  Účastník

  Abdominal pain and discomfort may be associated Geometry Dash with the return of menstruation as the body undergoes hormonal changes.

  #1142057
  zetisonapi xerian
  Účastník

  Yet, within this seemingly straightforward framework Snow Rider 3D lies a surprising depth. Mastering the nuances of steering, learning to anticipate the terrain’s subtle shifts, and perfecting the timing of your jumps – these are the ingredients that transform Snow Rider 3D from a casual pastime to a thrilling test of your winter sports prowess.

  #1142404
  kenneth Kane
  Účastník

  Need help with your studies in Australia? We’ve got you covered! Our expert team can assist with all sorts of assignments, including tricky ones like strategic management assignment help. We’re here to make your academic journey easier and ensure you get top-notch results. Just let us know what you need, and we’ll take care of the rest!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist