Kouření elektronických cigaret v těhotenství

 • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Selina a poslední změna proběhla 1 měsícem, 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #844717
  E Eminkaa13
  Registrovaný uživatel

  Ahoj 🙂 na jiných webech jsem nedostala odpověď, tak bych to zkusila tu.. co si myslíte o kouření elektronických cigaret v těhotenství? je to stejně škodlivé jako normální cigarety? může se to nebo by se taky nemělo? díky za odpovědi

  #844718
  b bellinka6_112098
  Registrovaný uživatel

  Ahoj, hele, já bych byla opatrná – přece jen se e-cigarety nevyrábí zase tak dlouho, aby se vedelo, co vsechno mohou zpusobit. me logicky vyplývá, že budou 100% lepší než klasické hořlavé, pač tam je děsný ještě to, co dýcháš díky tomu spalování, ale rozhodně bych v těhu nekouřila ani e.cigaretu – chtělo by to na sebe hodně dbát – přece jen neseš zodpovědnost i za toho malého človíčka a ten si nezaslouží, aby ho něco „ničilo“ ještě dřív, než se podívá na svět, ne? 🙂

  Hezky popsané je to třeba tady: http://www.gallagher.cz/magazin/tehotenstvi-a-elektronicka-cigareta-jde-to-vubec-dohromady/

  #943321
  T Tonuša
  Účastník

  Já nejsem zastáncem žádného kouření, podle mě to má obojí vliv na to miminko, ale samozřejmě nevím, tohle je pouze má domněnka.

  #1101258
  s s5c9242efee309
  Účastník

  Určitě je špatné kouřit jakoukoliv cigaretu, takže elektronická cigareta nepřipadá v úvahu, škodí stejně.

  #1111375
  a alca12
  Účastník

  Dle mě je to jedno a to samé.. Pořád je to kouření.

  #1112785
  m mailina
  Účastník

  V těhotenství by se vůbec nemělo kouřit. Ani jedny.

  #1127321

  Já bych si v těhotenství s cigaretami určitě nezahrávala. Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak jsem s kouřením okamžitě přestala, protože jsem nechtěla nic riskovat. Bohužel poté, co se narodil můj malý jsem zase začala. Pokoušela jsem se znovu přestat, ale tentokrát už to nebylo tak jednoduché, tak jsem po nějaké době klasické cigarety nahradila „vapováním“ a myslím si, že je to mnohem lepší a zdravější. Mnohem lépe se mi například dýchá. Možná ale za to může i to, že mám docela kvalitní vaporizér. Konkrétně tento: https://www.va-pax.cz/paxvaporizery/pax3/

  #1138797
  Vejnarka
  Účastník

  Určitě ne, pokud nemůžete vydržet, tak jednou za čas, ale určitě by se to mělo konzultovat s doktorem. Sama jsem teda rozhodně za nekouření v těhotenství, navíc e cigarety možná nemají dehet, ale rozhodně mají o dalších x špatných věcí navíc. Určitě nejsou méně škodlivé..

  #1140595
  zetisonapi xerian
  Účastník

  The immersive nature of these experiences Dinosaur Game allows players to not just passively consume a story, but actively shape it through their choices.

  #1140808
  cie kalyl
  Účastník

  Playing doctor can help a among us child become more confident about medical procedures. Allow them to play the role of a patient or doctor and perform „injections“ on toys.

  #1140909
  Lorde Laura
  Účastník

  Nicotine can reduce blood flow to the melon playground placenta and affect fetal development. This can increase the risk of premature birth, low birth weight, and other complications.

  #1140910
  Lamana
  Účastník

  Vyhnula bych se v těhotenství jakémukoliv kouření.

  #1141372
  Zelda Farah
  Účastník

  Games that encourage creativity, such as classroom 6x art games, music games, and role-playing games, can help to spark your imagination and help you to think outside the box.

  #1142021
  Bryan Sims
  Účastník

  I am running into a similar issue. would very much appreciate rice purity test if you could share your setting to overcome this issue.

  #1142091
  Selina
  Účastník

  That’s really not good for the fetus 2048 game

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist