Máte doma leváka?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Acacia Hary a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #843879

  Anonymní uživatel

  Zajímá mě všechno, co se týká malých leváků, protože asi jako babička budu mít jednoho leváčka. Hledala jsem všelijaké informace, ale články na internetu jsou takové moc povšechné a moc jich není. Objevila jsem i takové www, které jdou do hloubky, ale něco se mi tam nezdá – já byla prostě vychovaná jinak. Máte doma leváka? Ty stránky jsou http://www.levactvi.cz – můžete se na to podívat, jestli to tak s leváky je?

  #843880
  T
  Tolman
  Člen

  Já jsem třeba levák a jednoho ze dvou synů mám taky leváky. Jako že by se to nějak projevovalo – to ne. Jak se říká, že leváci jsou neobvykle talentované děti, nebo že by měl mít nějaký větší cit pro prostor atd. – zatím to není vidět 🙂 

   

  Ale dneska je super, že už se nemusí přeučovat. Např. na SEVT mají super pomůcky pro děcka leváky. Za mě se opravdu všechny děti musely přeučovat a to není dobré. Jsem rád, že už to tak dneska není. 

  #1112729

  Acacia Hary
  Účastník

  I’m not left-handed. I just right-handed.
  vex 3

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist