Máte doma leváka?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #843879
  Anonym
  Neaktivní

  Zajímá mě všechno, co se týká malých leváků, protože asi jako babička budu mít jednoho leváčka. Hledala jsem všelijaké informace, ale články na internetu jsou takové moc povšechné a moc jich není. Objevila jsem i takové www, které jdou do hloubky, ale něco se mi tam nezdá – já byla prostě vychovaná jinak. Máte doma leváka? Ty stránky jsou http://www.levactvi.cz – můžete se na to podívat, jestli to tak s leváky je?

  #843880
  T Tolman
  Registrovaný uživatel

  Já jsem třeba levák a jednoho ze dvou synů mám taky leváky. Jako že by se to nějak projevovalo – to ne. Jak se říká, že leváci jsou neobvykle talentované děti, nebo že by měl mít nějaký větší cit pro prostor atd. – zatím to není vidět 🙂 

   

  Ale dneska je super, že už se nemusí přeučovat. Např. na SEVT mají super pomůcky pro děcka leváky. Za mě se opravdu všechny děti musely přeučovat a to není dobré. Jsem rád, že už to tak dneska není. 

  #1112729
  Acacia Hary
  Účastník

  I’m not left-handed. I just right-handed.
  vex 3

  #1138427
  Smith Desiree
  Účastník

  One of the most well-known online games for testing your language and vocabulary skills is wordle that you guys should try it.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist