Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #894264
  Anonym
  Neaktivní

  Když jsem zjistila,že jsem těhotná pořád mi něco říkalo, že to bude kluk a bude to Petr po tátovi. Pak nám ve 20tt řekli, že to bude holčička…Nějak jsme nad jménem nepřemýšleli..Jednou mě kopla,až se mi vlily sly do očí a řekla jsem jí NO NATY.. Nevim jak jsem na to přišla prostě od té doby to byla je a bude Natálka:D

  #946091
  h h5b2333ec92eb3
  Účastník

  Jméno pro kluka jsem měla vybrané už od svých pěti let, i když by tatínek chtěl Lukáše po něm, přes Matěje prostě nejel vlak. Oba jsme si přáli kluka, protože vybrat jméno pro holku byl nadlidský úkol. Trochu nás všichni strašili, že budem mít holčičku, ale já věděla svoje 🙂 Trochu mě mrzelo, že je teď Matěj v módě, takže to vypadá, že se vezem na módní vlně, ale i kdyby měl Matěje každý v okolí, stejně bych si svůj dětský sen splnila 🙂
  five nights at freddy’s

  #1103079
  L Liona
  Účastník

  CHvilku jsem podle nadpisu myslela, že půjde o Nathaniela, to jméno se mi moc líbí 🙂

  #1138485
  Nick Martinson
  Účastník
  #1140310
  zetisonapi xerian
  Účastník

  Overprint is a fascinating and often Dinosaur Game underappreciated aspect of printing that plays a crucial role in the world of graphic design and print production.

  #1142077
  Abdul Majid
  Účastník

  The SAP Certified Application Associate – SAP S/4HANA for Financial Accounting Associates (SAP S/4HANA 2021) exam, or C_TS4FI_2021, evaluates a candidate’s knowledge and skills in the area of SAP Financial Accounting. It typically includes topics such as:

  Financial Accounting Basics: Covers fundamental concepts, principles, and processes in financial accounting within the SAP S/4HANA environment.

  General Ledger Accounting: Focuses on configuring and using the General Ledger in SAP S/4HANA, including chart of accounts, document splitting, and posting.

  Accounts Payable and Accounts Receivable: Involves managing vendor and customer transactions, including invoice processing, payments, credit management, and dunning.

  Asset Accounting: Covers asset transactions, depreciation, valuation, and reporting within the SAP S/4HANA system.

  Financial Closing: Addresses the period-end closing activities, including the preparation of financial statements, balance sheets, and profit and loss statements.

  The exam aims to validate proficiency in using SAP S/4HANA for financial accounting processes and configurations. It typically consists of multiple-choice questions, scenario-based questions, and might require a practical understanding of SAP systems.

  It’s important to prepare for this exam using legitimate study materials, official SAP documentation, training courses, and hands-on experience with SAP systems rather than relying on SAP C_TS4FI_2021 exam dumps, which might not provide accurate or updated information and could result in certification violations.

  #1142173

  Také si pamatuji, že jsem měla podobný sen. Mluvila jsem v něm s mým zesnulým dědečkem. Četla jsem, že komunikace s mrtvými ve snu je poměrně běžná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist