Padání vlasů

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel A Aktonka a poslední změna proběhla 5 měsíci, 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1141047
    D Denisa35
    Účastník

    Zdravím, poradíte – už skoro 3 měsíce mě trápí padání vlasů. Zkoušela jsem nějaké šampony z lékárny, ale nepomohly. Máte někdo zkušenost? Co by mohlo zafungovat na padání vlasů?

    #1141091
    R Rozinka92
    Účastník

    Doporučím vyživovat vlasy i zevnitř. Určitě i popřemýšlet nad tím, zda jsi nějak nezměnila životní styl k horšímu. Jídelníček, pití, cigarety, stres. Všechno vlasy ovlivňuje a samozřejmě i špatná péče. Já používám na výživu KK kolagen. Je to teda i na pleť a klouby a vlasy mi přestali tolik padat. A začali růst nové. 🙂

    #1141108
    E EsterMachova
    Účastník

    Zkuste kolagen – ten pozitivně působí jak na pleť, tak i na kvalitu a padání vlasů. Pokud Vám nic nepomohlo, kolagen by mohl zafungovat.

    #1141110
    B Bognerka
    Účastník

    Souhlasím! Já jsem kolagen začala kupovat až po čtyřicítce – když mi právě začaly víc padat vlasy, lámaly se mi nehty a pleť byla unavenější a taková sušší. No a musím říct, že lituju jen toho, že jsem na něj nenarazila daleko dříve. Teď ho piju každé ráno skoro 2 roky a vlasy nepadají (teda tak normálně jako každému), pleť mám krásně šťavnatou, hydratovanou a hezky vyhlazenou. No a to nepočítám další benefity – na nehty a klouby.

    #1141115
    D Denisa35
    Účastník

    Moc děkuji za komentáře – kolagen bych určitě vyzkoušela. Napíšete ještě – je jedno jaký koupím?

    #1141121
    K KlarkaLaube
    Účastník

    Rozinka 92- To dělám také, jím i nějaké vitamíny z lékárny, ale efekt vidí jen na nehtech. Ty se mi dost zpevnily a tolik se mi nelámou, ale vlasy mi padají stále a docela dost. Vím že na podzim to bývá horší, ale mě to docela trápí. Jak dlouho kolagen užíváš? A to je rozpustný nebo v nějakých tobolkách?

    #1141133
    R Rozinka92
    Účastník

    Kolagen od KK užívám cca něco přes půl roku a je tam vidět zlepšení. Určitě to chce brát ze začátku opravdu pravidelně a dlouhodobě. Minimálně 3 měsíce určitě. Je to rozpustný kolagen v sáčcích na každý den https://www.kkkolagen.cz/kk-kolageny/. Mají hodně příchutí a případně i vzorečky na vyzkoušení. 🙂 Obsahuje i kyselinu hyaluronovou, vitamíny a minerály. 🙂

    #1141141
    Lamana
    Účastník

    Padání vlasů nebude o šamponu, ale spíš chybí nějaký vitaminy a minerály.

    #1141146
    B Bognerka
    Účastník

    Jedno to není! Já kupuju prémiový Orcacollagen – kromě kolagenu obsahuje i další účinné látky, jako vitamín C, kyselinu hyaluronovou, Biotin, Zinek … I díky tomu je Orcacollagen tak účinný. Navíc mám u nich celé 2 roky členství a díky tomu se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nemusím nic řešit a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu za kolagen. Tady najdete víc informací http://www.orcacollagen.cz/membership

    #1141148
    K KlarkaLaube
    Účastník

    Rozinka92- Moc ti děkuji! Dívala jsem se na jejich stránky a něco jsem si o tom přečetla, těch vitamínů a minerálů mají v sobě docela hodně, což se mi líbí. I to že se nejedná o mořský kolagen, ten mi prostě moc nechutná a živočišný jsem ještě neměla. Tak jsem si objednala vzorečky na zkoušku a uvidíme, která příchuť to vyhraje. 🙂

    #1141232
    L Lumpinka
    Účastník

    Vyzkoušela jsem také pár věcí, ale tohle je fakt dobrý pomocník https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-2-0-sampon-a-sprej-sada/, můžete si koupit produkty samostatně, na eshopu mají 20% slevu s kódem NAROZENINY. Jinak ty vitamíny na vlasy jsou super, doporučuji brát min tři měsíce, začali mě pak růst baby vlásky, ale všude. Šampon a kondicionér používám do dnes. 🙂

    #1141291
    A Aktonka
    Účastník

    Také jsem sáhla první po šamponu co má zabránit padání vlasů, ale zásadní zlepšení jsem nepozorovala ni po dvou měsících. Hledala jsem rady na internetu a u kamarádek. Nakonec kamarádka poradila ať vyzkouším doplněk stravy Wecare a u toho šamponu ať zůstanu, že obojí je důležité, aby se vlasy ,,vzpamatovaly“. U vlasů je to na dlouhé lokty, nečekat, že vše zabere za pár dní, tady se bavíme o několika týdnech.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist