PRVORODIČKY 2011 – Středočeský kraj

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #884254
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojík, přijďte do nového fóra pro maminky, kterým se tenhle rok narodí první mimísek…. Musíme táhnout za jeden provaz a třeba navázat nová přátelství <:o)

    #884255
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak já se přidávám. Čekám nejspíš holčičku v dubnu. Je to moje první miminko 🙂

    #884256
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Ahojík Veverik:)
    To je krásný. My čekáme taky holčičku-Natálku na přelomu dubna a května. Ještě uvidíme, jestli nám ji doktor potvrdí na 3D ultrazvuku, ale už se na ni moc těšíme.

    #884257
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Joo tak to já jsem se taky hrozně těšila na 3D UZ, že to konečně budeme vědět na 100% a ta naše beruška se rozhodla stagnovat. Lítala jsem tam po schodech, pořád zkoušela jinou polohu, ale ona byla stále ve stejné, hlavičku jsme nakonec viděli krásně, ale jestli je to holčička, to si nechala pro sebe:)
    Máte vybrané moc hezké jméno, my se stále nemůžeme domluvit. Ted už jich máme asi jenom 5 😀 Manžel chce Beatku. Ale ve hře je ještě Sofie, Stella a každou chvilku vždycky nějaké přibyde. Myslím, že se to definitivně rozhodne až když budu vypisovat papíry:D

    #884258
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    No já jsem fakt zvědavá. Byli jsme totiž na odběru choriových klků, protože nám vyšel špatně první screening a doktor říkal, že má geny vyloženě ženský….. Tak snad by to měla být pravda:D , protože už jsem začala nakupovat do růžova.

    Jinak já měla fůru jmen, ale přítel mi z tý hromady přistoupil jen na Natálku, tak je to u nás 100% výběr. Beatka je krásný jméno, ale já bych dala Sofii – tu jsem měla na seznámku taky:D

    A odkud jsi???

    #884259
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    aha, tak to myslím, že máte větší jistotu. Nám to řekli jen na UZ ve 20tt a pak na to 3D, že je to na 98%.
    Taky mám právě všechno v holčičích barvách, dostala jsem dva pytle oblečení od kamarádky, já sama koupila asi 10 ks a to mám radeji v neutrálním
    Já jsem z Prahy. Odkud jsi Ty?

    #884260
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Já kupovala ze začátku taky neutrální, ale když nám řekli holčičku, tak jsem něco málo koupila do růžový. No ale máme toho hodně neutrálního. Jsem dokonce vyhrabala ještě nějaký věcičky po mně a po ségře. Něco je teda „vostuda“, ale něco je moc hezký a ty dupačky unosíme aspoň na doma:)
    Jinak já jsem z Nymburka

    #884261
    Anonym
    Host

    Ahojky holčiny,
    tak já se k vám teda také přidám – jsem z Kosmonos.
    A aby jste tady neměli takovej „babinec“ tak vám to trošku narušíme. Mi bychom měli mít chlapečka a to už za tři týdny…
    Veveriku – mi to máme uplně stejně – taky pohlaví jen z UZ a to ještě do nás Dr. dloubala až to bylo nepříjemný a moc dobře to stejnak vidět nebylo takže pořád je možná i holčička. TAk uvidíme… Já mám teda většinu výbavičky neutrální, ale nějaká ta modrá tam taky je…
    A jména máte moc hezoučký… To mě manžel řekl, že chce vyloženě český jméno, takže výběr se dost zúžil, ale i tak se dalo vybírat. Nakonec holčička by byla Libuška a chlapeček buď Vítek nebo Přemek. TAk uvidíme…

    #884262
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Babyzno a kdypak miminko čekáte?
    Holky jak jste na tom s nákupem výbavičky?

    #884263
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Noooooooo něco už máme. Co se týče oblečení, tak máme snad téměř všechno – většinu jsme podědili 😀 Dále máme povlečení do postýlky i s mantinelama, přebalovací pultík, nějaký plyšáčky, dudlíky, rychlozavinovačku, zatím 1 lahvičku. Jinak něco mám teď přes net objednaný a kočárek kupuje děda, ale máme předběžně vybraný. A co vy??? Co třeba považujete za zbytečnost?????

    #884264
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Tak já už mám taky skoro všechno 🙂 Kočárek, sedačku, dokonce už i golfky:D , lehátko, hrací deku, par hraček, dneska domů přivezeme postýlku a přebalovák. Ted pomalu začínám postupně nakupovat kosmetiku, plínky atd. Povlečení jsem si už taky vybrala a ted jen počkám na další výplatu a objednám ho, stejně jako monitor dechu.

    Zbytečnost? Já myslím, že vubec nic není zbytečnost, všechno je šíleně důležité a určitě se bez toho neobejdeme:D

    Jaký máte vybraný kočárek? My máme tenhle v bežovo hnedé barvě http://www.babystar.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=402&category_id=8&manufacturer_id=4&option=com_virtuemart&Itemid=54 a golfky mám Quinny Zapp Xtra

    #884265
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, taky se přidávám 🙂
    Já jsem na začátku – 10+1tt, takže naše první mimčo se narodí až v srpnu. Příští pátek mě čekají první odběry, tak jsem na to zvědavá :O
    Bydlíme na vesnici. Po D1 od Prahy 49 km – Vlašimsko.
    Jinak já ještě žádnou výbavičku nemám… je ještě brzy. Jen jsem si četla články, jak správě vybrat kočárek.

    #884266
    Anonym
    Host

    No holčiny já už to mám za pár – termín mám 14.2. takže to v podstatě už může přijít kdykoli…
    No a stou výbavičkou – mi jsme hodně dlouho nic neměli protože jsme předělávali dětský pokoj – a to od základu včetně elektriky a všeho takže věcičky nebylo kam dát… Ještě čekáme na nábytek – ten by měl dorazil ještě tehle týden nejdýl začátkem příštího… No ale jinak teď už dokupuju poslední věcičky – včera jsme třeba kupovali chůvičky…
    Petuldo doporučuju z každé výplaty koupit něco – je toho fakt dost a vyjde to na dost peněz pokud nemáte po kom podědit jako mi. Naše mimi bude mít vše nové protože jsme první kdo bude prcka mít, takže není po kom věci dědit…

    #884267
    Anonym
    Host

    Ahoj holčiny,
    tak já se tedy s dovolením taky přidám. Termín máme 27.3., takže už se nám to taky pěkně blíží 🙂 a čekáme podle všeho holčičku. Jinak já jsem z Kladna, ale předtím jsem 6 let bydlela v Nymburce, takže mě, Zuzíííku, přepadá nostalgie 🙂
    No a výbavičku už taky tak nějak dáváme dohromady – dost jsme podědili od mojeho bráchy, protože ty mají sedmiměsíčního chlapečka, tak je většina modrá, ale to vůbec nevadí (kluk v růžový by byl o dost horší 😛 ) a pak ještě po kamarádčiný holčičce. No a pak je má¨ým nejmilejším společníkem na dlouhé zimní večery Aukro, šicí stroj a pletací jehlice a navíc mám šikovnýho manžu, takže přebalovák a podobné záležitosti zase bravurně zvládá on 🙂

    #884268
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀 ahojkyy holky
    tak já se také s dovolením přidám na pokec.
    my čekáme na 80% holčinu a 22.02.
    co se týká výbavičky – před 20tt jsme nepořizovali nic – čistě ze špatné zkušenosti z minula. když jsme pak přešli tento kritcký mezník, tak už něco málo nakupovat jo, ale jenom oblečení,my kupovali přes aukro,
    kočárek se musí tak 2 měsíce dopředu, pokud chceš nějakou barvu, kterou zrovinka nemají na skladě.
    Zuzillik – lahvičky nekupuj dopředu – třeba je vůbec nebudeš potřebovat a až začneš dokrmovat tak to až po půl roce a pokud by jsi je náhodou potřebovala, tak se dají koupit ve ktwerékoliv lékárně nebo dneska po netu do druhého dne.
    poděděné věci super – jen u postýlky bych koupila novou matraci – ale záleží na tobě, já nemám po kom dědit -béééé
    kosmetika pro mimčo – to je např. zbytečnost – hlavně bacha na johnson – vyšel strašně špatně v testech, jinak je dobré sledovat slevy -na plínky, prášek – já vsadila na lovelu
    no tak to asi pro začátek vše, ale klído se ptejte co budu vědět poradím – sama v tom mám hokej, ale něco málo už mám vyzjištěné a navíc jsem doma od začátku těhui, takže mám i hdně načteno, protože co jiného doma dělat, když nesmíš ani ven?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 17)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist