S Kristýnky se vyklubal Filípek

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 13 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
  • Autor
    Příspěvky
  • #894223
    Anonym
    Neaktivní

    Když jsem se dozvěděla,že jsem těhotná,tak jsem říkala všem že budu mít holčičku,akorád budoucí tchán mě říkal uvidíš, že to bude kluk my v rodině máme samé kluky a já mu povídam to je nesmysl mý máme v rodině samé holčičky.A už jsem řekla všem že se bud jmenovat Kristýnka o jménu pro kluka jsem vůbec nepřemýšlela a když jsem šla na ultrazvuk,tak se mě paní doktorka zeptala jestli chci vědet co to bude,tak jsem jí řekla,že už to vím,že je to holčička a paní doktorka mě řekla,no ale já tady vídím chlapečka a já tomu nevěřila a domu jsem šla skroušená,když jsem to řekla příteloví,tak ten byl nadčenej,už víbíral jména a tchán mě říkal vždyď sem to říkal,že to bude kluk.Vyběr jména jsem pořád odkládala,já byla furt přesvěčená,že se mi narodí holčička a když jsme museli jít na matriku podepsat papíry o odcoství ,tak jsme s přítelém vybírali různý jména já navrhla Damián,to se nikomu nelíbílo,tak jsem nechala přítelé ať rozhodne,tak nakonec jsme na matrice uvedli Kristýnka a Filípek a já pořád věřila,že to bude holčička.Pořád sem přesvěčoval všechny,že doktoři se pletou,tak moc sem toužíla po holčičce a nakonec se opravdu narodil chlapeček,jsem moc ráda a zanic na světě bych neměnila a příteloví už jsem řekla,že přště to bude chlapeček Damiánek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist