Vybavení do kuchyně – mixér Vitamix Pro 300 nebo Vitamix Pro750

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1096068
    l l5b431ce49e995
    Účastník

    Ahoj, momentálně si vybavuji kuchyň a potřebovala bych poradit. Hodně mě zaujali smoothie a másla. Mám už předvybrané mixéry, ale váhám mezi dvěma variantama – Vitamix Pro 300 nebo Vitamix Pro 750. Jaký je lepší?

    #1129332

    It’s better to start writing paper well ahead before the due date. Everybody knows that.professional paper writers Nonetheless, many students save their essays for the last minute and stay up till morning trying to string those 3,000 words together.

    #1142602
    dana_25555
    Účastník

    Dobrý den, oživuji diskuzi, doma máme starý mixér, který už má svoje nejlepší léta za sebou a přemýšlím o nákupu něčeho nového. Také rozhoduji se mezi Vitamix Pro 300 a Pro 750, ale zatím nejsem úplně přesvědčená. Co si myslíte vy? Máte s některým z nich zkušenosti? Potřebuji nějaký dobrý návod, jak se rozhodnout.

    #1142624
    R Renina
    Účastník

    Asi chce zvážit na co vše bude mixér využíván a podle toho volit.

    #1142631
    Klára Posltová
    Účastník

    Ahoj, tak já vám můžu říct, že mixér Vitamix Pro 750 je skvělá volba. Má velký výkon, a tak v něm rozmixujete všechno, co budete potřebovat. Mám ho už nějakou dobu a skvěle se mi s ním vaří. Pokud si k němu ještě pořídíte titanové nádobí, tak budete mít nejlepší vybavení v kuchyni. Užijte si vaření.

    #1142689
    Jana Polníčková
    Účastník

    Zdravím, já jsem si nedávno pořídila mixér Vitamix Pro 300 a musím říct, že jsem s ním zatím nadmíru spokojená. Je to úžasný kousek, který zvládá rozmixovat i led a ořechy. Pokud se rozhodnete koupit si titanové nádobí, tak se určitě podívejte na zgastro.cz, kde mají velký výběr hrnců, pánví a pekáčů.

    #1142738
    Klára Pištová
    Účastník

    Vitamix Pro 750. Je to špičkový mixér s mnoha funkcemi a vysokou výkonností, se kterým se vám bude vařit jedna báseň. Já mám také titanové nádobí, které jsem koupila na stránkách https://www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi a jsem s ním maximálně spokojená. Vařím v něm každý den a zatím vždycky všechno v pohodě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist