Získejte k EZK vánoční dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč!

Obdarujte sebe i své blízké Elektronickou zdravotní knížkou a zajímavými vánočními dárky v hodnotě 1 000 Kč!

Současným trendem a stále častěji diskutovaným tématem se stává elektronické zdravotnictví, konkrétně Elektronická zdravotní knížka. Přestože mnoho z nás při vyslovení slova „elektronický“ zamrazí, Elektronická zdravotní knížka si naši pozornost zaslouží.

Jedná se o vysoce zabezpečený souhrn zdravotních informací pacienta v elektronické podobě přístupný 24hodin denně prostřednictvím internetu. Přestože má mnoho důležitých funkcí, tou hlavní je včas a bezprostředně informovat ošetřující lékaře nejen o vašem zdravotním stavu, ale také o základních údajích jako je krevní skupina, alergie, trvalé nemoci, rizikové faktory, a tak nejen urychlit stanovení diagnózy a zahájení správné a účinné léčby, ale v krizových případech, kdy je čas rozhodující, také zachránit Váš život.

Lékaři si díky Elektronické zdravotní knížce nepřímo předají vaše zdravotní informace a vy se tím vyvarujete neustálému dotazování lékařů na nemoci, kterými jste prošli, léky, které užíváte, alergie, kterými trpíte, stejně jako se vyhnete opakování mnohdy nepříjemných vyšetření. Zároveň budete mít přehled o vašem zdravotním stavu, lécích, které máte předepsané nebo třeba očkování, která jste podstoupili, aniž byste se museli strachovat, že bude vaše zdravotní dokumentace ztracena nebo skartována.

Jak ale získat dárkový poukaz? Je to jednoduché. Zaregistrujte se do systému IZIP na pobočkách České pošty a získejte Elektronickou zdravotní knížku. Každá 100. registrace získá dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč. Vánoční akce probíhá od 1. do 31. prosince!

Registraci Elektronické zdravotní knížky můžete provést na vybraných pobočkách České pošty se službou CzechPOINT, pokud jste pojištěncem VZP ČR.

Dárkový poukaz lze využít na koupi nejen vánočních dárků v široké síti více než 8 000 prodejen oděvů, klenotů, elektrospotřebičů, knih, parfémů, ale také na služby kulturních, sportovních a relaxačních center, cestovních kanceláří, zdravotnických a vzdělávacích zařízení. Uplatnit jej můžete také při výběru z nabídky téměř 200 druhů originálních nevšedních zážitků u renomované zážitkové agentury a splnit tak sny sobě i svým blízkým!

11.12.2009 4:50 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: časknížkyregistracesny

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist