Záplavy srpen 2010

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Záplavy srpen 2010

Babyweb.cz organizuje POMOC RODIČŮM A DĚTEM. Prosíme všechny rodiče s miminky nebo malými dětmi postižené záplavami, napište nám, co konkrétního byste rychle potřebovali. Během pondělí a úterý proběhne blesková sbírka a věci dopravíme přímo na místo, kde to bude potřeba.

Prosíme každého, kdo má možnost postiženým rodinám pomoci - materiálně, finančně, poskytnutím ubytování, psychologické podpory apod. - aby se také obratem ozval do Babywebu nebo nabídl své možnosti otevřeně na diskusním fóru.

DĚKUJEME!!!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Inka
Inka

Najde se hodný člověk, který daruje nebo levně prodá oblečení a základní potřeby pro děti z přímých poškozených rodin, kterým voda vzala to co budovali skoro celý život? Jde o 1 měsíční + 8 měsíční + 1 roční chlapečky a 2 + 2,5 let= holčičky. Rodiny jsou z oblastí, která neměla mediální podporu, proto pomoc je zde nedostatečná! Prostředky nestačí ani na pořízení základního! Nejedná se o žádnou slepou sbírku, ale pomoc do rukou konkrétních poškozených! Dále je nedostatek dobrovolných sil.
Pomoc je k 28.9 stále urgentně potřebná.. Prosím ozvěte se na lidelidem@email.cz Více info na www.lidelidem.webnode.cz

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den, moc Vás prosím o zaslání nějakého kontaktu do zatopené mateřské školky v Raspenavě. Děkuji Štillerová

janastillerova@centrum.cz

Uživatelka Baby...

Mohu darovat kočárek - golfky Chicco pro děti od 6 do 36 měsíců, zachovalý, světle modrý, používaný půl roku. Jsem z Prahy, takže poštou. Dále mám oblečení na holčičku 0-24 měsíců. Ozvěte se na mail: petra.mejsnarova@centrum.cz

Obrázek uživatele

Taky jsem chtěla nějak pomoci. Jsem z Liberce a ta katastrofa je opravdu hodně blízko. A cestu jsem si našla. Oblečení po své holčičce, nějakou tu hračku, ubrousky,zdravotní roušky a další věci jsem odnesla do liberecké Nisy, kde je sběrné místo Hand for Help pro humanitární pomoc. Tak doufám, že se věci dostanou potřebným - hlavně to oblečení a že to pomůže. Gábina

Uživatelka Baby...

DObrý den,
nabízím dupačky, svetříky a další oblečení zcela zdarma. Jedná se o cca 50 kusů použitého, ale zachovalého oblečení pro mimča od narození do půl roku. Vše dovezeme přímo na místo. Ozvěte se na mail jana.pekarova9@gmail.com.

Uživatelka Baby...

Dobry den,
jsem ochotna venovat plinky,vsechny hygienicke prostredky a hracky.Jsem z Teplic,ale mohu poslat postou v baliku.Prosim kontaktujte me na adrese ivetawolf@volny.cz

Obrázek uživatele sarka13
sarka13

To mě vůbec nenapadlo,že můžu poslat věci i na obecní úřad,zatím se mi nikdo neozval na nabítku věcí a než by mě to tady mělo ležet ve skříní tak to určitě v pondělí pošlu.Je to strášný,všch lidí a dětí je mě moc líto,to je dobře,že udělali ty taborý pro děti.Já sama si to nedokážu představit,kdyby mě něco tákového postíhlo.

Uživatelka Baby...

Dobry den mohu pomoci nejakyma vecma po detech nasla bych i nejake ucici hrnecky avent a lahve s dudlikemale sem z ceskych budejovic :(

Uživatelka Baby...

Dobrý den, ráda bych poskytla věci pro miminko, pleny, výživu, oblečení, jsem z Moravy, nevím kam věci odeslat.a také mohu bezplatně u nás ubytovat nějaké děti podobu, než jejich rodiče dají do pořádku jejich obydlí.
děkuji za odpověd

Regecová Veronika

Uživatelka Baby...

Věci můžete do postižených oblastí posílat i poštou na adresu radnice nebo obecního úřadu. Seznam adres najdete na www.obce.cz nebo na webovkach každého města (např. www.raspenava.cz]www.raspenava.cz)

Ceník české pošty: http://www.cpost.cz/cz/sluzby/baliky/cr/obycejny-balik-id241/]http://www.cpost.cz/cz/sluzby/baliky/cr/obycejny-balik-id241/

Uživatelka Baby...

Dobrý den,
všech lidí postižených povodněmi je mi hrozně líto. Jediné co mě mrzí je, že se sbírka koná až teď, ani ne před měsícem byla záplava u nás na Severní Moravě, ale sbírka se žádná nekonala. Všem zaplaveným přeji brzké sucho

Uživatelka Baby...

Dobrý den.Pevné nervy do Libereckého kraje...Jsme ze Slatiňan,vodu čerpeme ještě dnes...
Práce,práce,práce...bez pitné vody apod.. Moc držím palce všem postiženým,pevné nervy.
Moc ráda bych pomohla,ale bohužel se z domu nemůžu vzdálit...:'(
cer12@seznam.cz.

Obrázek uživatele Babyweb.cz
Babyweb.cz

S nabídkou konkrétní pomoci prosím kontaktujte redakci Babyweb.cz - kolegyni Zuzanu na telefonu 226 202 280 nebo email konopaskova@babyweb.cz
Děkujeme:-)

Uživatelka Baby...

Dobrý den, dnes jedu něco odvést na Prahu 5. A kdyby byla možnost, velice ráda pošlu oblečky a jiné věci. Velikost 12-18 měsíců. Mohla bych poprosit nějaký kontakt? Děkuji moc

Obrázek uživatele sarka13
sarka13

Dobrý den,mohu Vám nabídnout různé oblečení od 0-9 měsíců asi tak jeden větší balík po chlapečkovi jsem s Prahy mohu zaslat balík pro rodiče ,které zasáhly povodně zdarma.Email Sarkamat1@seznam.cz

Uživatelka Baby...

Dobrý den,

Ráda bych nabídla oblečení, některé i velice hezké kousky, na holčičku cca 2 roky víc i méně. Mám zde, rifle, oteplené kalhoty podzim zima, i šatičky, mikyny.
Růžový overal 18 měsíců na zimu.
Rifle
2 x tepláčky
1 x lacláčky žluté teplejší
1 x oteplené tyrkysové kalhoty (hezčí kousek)
1 x šatičky červené (velice hezké)
2 x kalhoty
tunička
mikina
pro rodiče, které zasáhly povodně. Vše samosebou zcela zdarma.

Uživatelka Baby...

Mohu nabídnout různé dětské oblečení,,jsem z Mostu.Nějáké potřeby pro miminka,

Uživatelka Baby...

Děkujeme za velký zájem pomoci záplavami postiženým rodinám - pokud máte možnost přijet dnes - v úterý 10.8. mezi 12 a 19 hodinou - na náměstí Kinských v Praze 5 a potřebné věci nám předat, budou již zítra dopraveny na místo určení.
http://www.babyweb.cz/Clanky/a4343-Pomozte-rodinam-postizenym-zaplavami.aspx Pomozte rodinám postiženým záplavami

Pokud nemáte možnost si vše takhle narychlo zorganizovat nebo nejste z Prahy, nabízí se možnost zaslat balíčky poštou přímo do postižených obcí - ovšem pozor! - zasílejte raději přímo na adresu radnice, aby Vaše pomoc nakonec došla opravdu tam, kam chcete.
Osobní doprava je trochu otázka - průjezdnost silnic je asi lepší a lepší, ale raději neriskujte víc, než je nutné.

Uživatelka Baby...

Daruju po mé deři body, dupačky,trička,ponožky... Jsem z Prahy
mail: napismi.Andrea@seznam.cz

Uživatelka Baby...

Dobrý večer,mohu nabídnout přebalovací podložky Fiksies 1 balení a věcičky na miminka,mám dvojčátka tak něco málo mám:) můj mail je crca@seznam.cz,ale mám to všechno z ruky tak jedině poštou:(

Uživatelka Baby...

Dobrý den můžu nabídnout plenky,vaničku,lehátko na koupaní a ještě náké věci...V případě zájmu kontaktujte...Jsem z okolí Mělniíka a moc ráda pomůžu!!!

Uživatelka Baby...

Dnes jsme SDH Zlatá Olešnice v Hrádku nad Niosu ..uklízíme bahno,vymetá evodu..prostě je to děs. Lidi jsou velice stateční a skvělí...jsou rádi za každou pomoc.Je tu prima kolektiv..všichni si pomíáhají :o)

Uživatelka Baby...

Dobrý den, mohu nabídnout věcičky na miminko 0+6 měsíců, klidně dovezu do Lbc, Chrastavy. V případě zájmu kontaktujte.

Obrázek uživatele Naděnka
Naděnka

Dobrý den, byla bych ochotna na pár dnů ubytovat maminku s malým miminkem.

Uživatelka Baby...

Dobrý den...jak je to a kde budou ty sbírky??? Jsme z okresu Jablonec nad Nisou a mám nějaké věci po mém miinku,které by určitě pomohli dalším miminků(spíše oblečení pro miminka 0-8měsíců) Děkuji za odpověd Není toho moc,ale určitě každá věc je dobrá :-)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené