Jak zhubnout po porodu

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Jak zhubnout po porodu

Prosím o radu jak co nejúčiněji zhodit kila nabraná po porodu.Bohužel nekojím-Po porodu mám už 8 měsíců a stále se mě drží..

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Kajkka
Kajkka

mě po porodu zůstaly také kila na víc a podařilo se mi je začít zhazovat až 9 měsíci, ale začala jsem chodit na pilates.

Obrázek uživatele HankaM
HankaM

No také jsem bojovala s kily po porodu, do teď kojím, končím 9 měsíc a konečně jsem začala shazovat a už mám dokonce míň jak před porodem. Ale je pravda, že jsem začala chodit plavat a v zimě zahájím i saunu, tak snad už se kila nevrátí. Přeji hodně zdaru ať se také zadaří.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No hubnutí po porodu je v podstatě stejné jako každé jiné hubnutí. Platí tam stejná pravidla a zásady. Jediné, co bych ti mohla doporučit, je využít toho, že máš dítě ve věku prvních příkrmů, pravidelně jí apod...mohla by si zkusit začítí tím, že budeš jíst ve stejnou dobu jako dítě a nic víc a okolo - takže dodržovat pět jídel denně - když svačí dítě, dej si taky svačinu. A snaž se vybírat lehčí, dietnější jídla - např. když dáváš dítěti ke svačině jogurt, dej si ho také, ale jen bílý a k tomu třeba kus zeleniny. K obědu uvař zeleninovou polévku, kterou si dáte oba dva, libové maso, ryby, málo příloh...chce to vydržet a uvidíš, že za pár dní už nebudeš mít ani takový hlad a za pár týdnů půjdou kila dolů. Samozřejmě to chce přidat pohyb...tak asi tak nějak:-)...držím palce. Jinak si píšu blog a mám tam také nějaká témata o hubnutí po porodu, tak se můžeš kdyžtak mrknout:-) http://materskadovolena.blogspot.cz/

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj nic si z toho nedělej že nekojíš, já jsem kojila a nebylo mi to nic platné 

zhubla jsem až v těhotenství s druhým dítětem, protože mi bylo děsně zle a téměř nic jsem nemohla sníst.

Jediné co mi potom pomohlo na zpevnění kůže  po dvou těhotenstvých a přibraných kilech byl tělový krém z mrtvého

moře. Dávám ti sem odkaz, třeba se ti to bude hodit. http://www.morespa.cz/obchod/pece-o-telo/proti-celulitide/bio-marine-zpevnujici-telovy-krem-detail

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené