Až budete řešit bolení bříška, buďte připravena

Průjem máme obvykle spojen s letní sezónou. Tou dobou jde především o bakteriální střevní problém. V zimě a na jaře nás ohrožují spíše průjmy způsobené viry. Pro každý případ mějte v  lékárničce nachystán účinný a bezpečný přípravek Tammex Family.

Proč právě Tammex Family?

Protože je určen celé rodině díky šetrnému složení, kvůli němuž je doporučován nejen námi ale i Českou gastroenterologickou společností. Tammex Family obsahuje přírodní čištěný jíl, diosmektit, který na sebe naváže škodlivé látky a pomůže je vyloučit z těla ven. Diosmektit zároveň zahustí stolici a utiší střeva, přitom chrání střevní sliznici před poškozením. Navíc nezatěžuje organismus, nevstřebává se do krevního oběhu, nemá vedlejší účinky.

V čem spočívá výhoda přípravku Tammex Family?

Tammex Family je účinný na různé typy průjmů způsobených jakýmikoliv původci a je vhodný pro všechny členy rodiny starší 1 roku. Znáte to sama, že dětem se nejraději dělá špatně v noci a o víkendu. Proto mějte po ruce prostředek, který ukonejší břišní nepohodu do chvíle, než vezmete dcerku či synka na nutnou kontrolu k pediatrovi.

3d_tammex_family_10_cz_r.jpgNejvíc ohrožené jsou malé děti

Průjmová onemocnění spojená i se zvracením často prohlubují ztrátu tekutin (dehydrataci) a dalších pro naše tělo důležitých látek. To může být nebezpečné právě pro nejmenší jedince. Počáteční příznaky dehydratace mohou být suché rty, malátnost či malý výdej tekutin (močení). I když často nemocný odmítá jakýkoliv přísun nápojů či potravy, je třeba včas nahradit právě tekutiny.

Tammex Family ve dvou verzích

Kromě prostředku Tammex Family si můžete zakoupit též Tammex Family Plus, který je obohacen prebiotickou vlákninou pro intenzivnější obranu zažívacího traktu a zlepšení kondice střev namáhaných průjmem. Tammex Family Plus je určen opět celé rodině, těm nejmladším členům až od šesti let.

Více informací k prostředku Tammex se dozvíte na stránkách www.tammex.cz.

  • Tammex family, 10 sáčků – doporučená cena 119 Kč.
  • Tammex family Plus, 8 sáčků – doporučená cena 149 Kč.
Více o tématu: dehydratacedětirucetělo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist