[Ukončeno] Babyweb slaví 10 let – Vyhrávejte každý den dárky za 1000 korun

Babyweb je tu s vámi již deset let a my jsme se rozhodli naše věrné čtenářky a čtenáře odměnit. Po dobu jednoho měsíce můžete každý den vyhrát balíček produktů Hipp v hodnotě 1000 korun. Jednou týdně pak proběhne slosování, ve kterém se hraje o balíček za 3 000 korun. Na konci soutěže všechny došlé tipy slosujeme a výherce získá hlavní cenu v hodnotě 10 000 korun.
babyweb_soutez_baner_1100_618_3-1-1100x618.jpg Zdroj: Ivana

My sice slavíme, ale dárky dostanete vy.  Pro všechny naše registrované čtenáře a čtenářky jsme připravili velkou soutěž.

Každý den kromě neděle, bude v některém z textů napříč celým webem umístěn symbol  .  Když ho najdete (v článku, na stránce, v komentáři…, prostě kdekoliv), stačí na něj kliknout, tím se nám vaše registrační údaje propíší do našeho systému. Z přihlášených soutěžících poté vylosujeme jednoho, který získá poukázku na odběr zboží v hodnotě 1 000 Kč. Ale i v neděli budeme rozdávat dárky. To už ale nemusíte na nic klikat. Ze všech přihlášených soutěžících vylosujeme jednoho, který získá poukázku v hodnotě 3 000 korun.

Každý den bude symbol umístěn pouze v jednom textu a i kdybyste na něj klikali častěji, každý den se lze zúčastnit jen jednou! 

Proto, abyste mohli být zařazeni do soutěže je třeba se u nás registrovat.

Tak šmejděte na našem webu a hledejte dáreček.


Úplné znění pravidel

PRAVIDLA SOUTĚŽE – 10. výročí BW

Soutěž k 10. výročí BW, dále také jen „soutěž“, probíhá v období od 12. 2. 2018 do 13. 3. 2018 na internetových stránkách www.babyweb.cz. Principem soutěže je hledání potřebného symbolu na stránkách webu.

Organizátorem a provozovatelem soutěže je společnost MEDIA PARK, s.r.o.
IČ: 27376371, se sídlem Praha 2, Koperníkova 6, č. p. 794, PSČ 120 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu C, vložce č. 109408 (dále jen „Provozovatel“).

Soutěž je určena pouze pro registrované uživatele webu babyweb.cz. Na web se lze zaregistrovat na stránce https://www.babyweb.cz/prihlaseni

Každých šest dní (po, út, st. čt, pá, so,) bude v některém z textů napříč celým webem umístěn symbol . Jakmile na něj účastníci soutěže klikne, jeho registrační údaje se zapíší do našeho systému. Hodnota denních balíčků je 1 000 Kč. Jednou týdně (ne) proběhne slosování, do kterého postoupí všichni, kteří na symbol kliknou. Hodnota této výhry je 3 000 Kč. Každý den může každý uživatel na symbol kliknout pouze jednou.

Na konci soutěže proběhne losování o hlavní cenu v hodnotě 10 000 Kč. Do něj budou zařazeny všechny správné odpovědi, které obdržíme v průběhu soutěže.

Soutěže se mohou účastnit pouze fyzické osoby starší 18 let, registrované na webu babyweb.cz.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Provozovatele (tedy společnosti MEDIAPARK, s. r. o.) a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů.

Podmínkou účasti v soutěži je poskytnutí souhlasu Provozovateli, jakožto správci osobních údajů a provozovateli databáze registrovaných uživatelů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu údajů uvedených v registračním formuláři pro účely soutěže 10. výročí BW, v souladu s příslušnými ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění, a to na dobu trvání soutěže a po dobu pěti (5) let následujících po jejím ukončení. Osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány elektronicky (počítačově) pouze ke stanovenému účelu a v nezbytně nutném rozsahu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Provozovatel tímto informuje soutěžící, kteří poskytli registrací své osobní údaje ke zpracování, o jejich právech vyplývajících z §§ 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně dalších zákonů, v platném znění, zejména o tom, že poskytnutí těchto osobních údajů je dobrovolné, že každá osoba má právo na přístup k těmto osobním údajům a že má právo obrátit se v případě porušení tohoto zákona na Úřad pro ochranu osobních údajů se žádostí o zajištění nápravy. Souhlas soutěžícího se zpracováním osobních údajů může být kdykoliv odvolán, a to písemnou formou na adrese sídla Provozovatele. Odvoláním souhlasu, je-li odvolání doručeno před předáním výher, je soutěžící vyloučen z další účasti v soutěži a ztrácí nárok na výhru.

Soutěžící zároveň uděluje souhlas Provozovateli se zasíláním obchodních sdělení na poskytnutou e-mailovou adresu ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to až do písemného odvolání souhlasu. Tento souhlas se uděluje i Partnerovi soutěže a uděluje se na dobu trvání soutěže a na dobu pěti (5)let následujících po jejím ukončení, nebude-li odvolán dříve.

Předání hlavní výhry soutěže může být uspořádáno jako veřejná akce. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s jejími pravidly. Účastí v soutěži uděluje soutěžící Provozovateli souhlas k bezplatnému uveřejnění jeho jména, názvu obce, kde bydlí, fotografie, jeho obrazových či zvukových záznamů a příp. fotografií a záznamů osob zobrazených na fotografiích jím pořízených ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech Provozovatele a uveřejňovat je v médiích, v propagačních materiálech Provozovatele anebo Partnera, a to po dobu 5 let od skončení soutěže. Zároveň soutěžící uděluje Provozovateli souhlas s tím, že je Provozovatel oprávněn využívat jméno, příjmení a adresy bydliště a jeho fotografie pro reklamní, propagační a marketingové účely.

Systém soutěže

Soutěž bude probíhat po dobu měsíce února a března. Každých šest dní (po, út, st. čt, pá, so,) bude v některém z textů napříč celým webem umístěn symbol (obrázek). Jakmile na něj účastník soutěže klikne, je zařazen do slosování. Hodnota denních balíčků je 1 000 Kč. Jednou týdně (ne) proběhne slosování, do kterého postoupí všichni, kteří v předchozích dnech naleznou symbol. Hodnota této výhry je 3 000 Kč.

Na konci soutěže proběhne losování o hlavní cenu v hodnotě 10 000 Kč. Do něj budou zařazeny všechny správné odpovědi, které obdržíme v průběhu soutěže.

Soutěžící se stává účastníkem soutěže po vyplnění registrace soutěže a následném potvrzení potvrzovacího e-mailu, který mu bude zaslán na uvedenou e-mailovou adresu. Tím je mu automaticky vytvořen soutěžní profil. Od tohoto okamžiku může na webu klikat na jednotlivé stránky a hledat symbol.  Účastník soutěže dále uvádí své občanské jméno a příjmení, adresu, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré takto poskytnuté údaje jsou pravdivé. Podmínkou přihlášení do soutěže je povinnost účastníka zaregistrovat se, tzn. mít vytvořen uživatelský účet, který je společný pro veškeré internetové stránky Provozovatele.

Výherci poté budou kontaktováni Provozovatelem e-mailem.

Ceny

Dodavatelem cen do soutěže jsou partneři soutěže.

Každodenní vítěz získá balíček produktů v hodnotě 1 000 Kč.

Vítěz celotýdenního losování získá balíček v hodnotě 3 000 Kč.

Hlavní výhrou je cena v hodnotě 10 000 Kč.

Výherci budou Provozovatelem kontaktováni za účelem předání výhry. K tomu bude využito údajů uvedených v registračním formuláři.

Výhry budou výhercům dodány na náklady Provozovatele, na adresu, kterou výherce uvede v registračním formuláři soutěže.

Kontaktování výherců, převzetí výhry, závěrečná ustanovení

Výherci soutěže budou Provozovatelem informováni e-mailem, příp. telefonicky. Ke kontaktování budou použity údaje zadané účastníkem soutěže při přihlášení do soutěže.

Soutěžící jsou povinni Provozovateli poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být do 20 dnů informováni dle předchozí věty. Pokud se Provozovateli nepodaří výherce soutěže kontaktovat nejpozději do 20 dnů ode dne ukončení soutěže, propadá výhra ve prospěch Provozovatele. Provozovatel učiní za dost povinnosti kontaktovat výherce, pokud ho ve shora uvedeném období alespoň 3x kontaktuje na jím uvedené e-mailové adrese.

Předání hlavní výhry proběhne v Praze v sídle Provozovatele či na jiném, Provozovatelem určeném místě. Podmínkou předání výhry je osobní převzetí výhercem, potvrzení převzetí výhry, prokázání totožnosti výherce. Závažné důvody, pro něž se nebude výherce schopen převzetí zúčastnit, bude posuzovat Provozovatel individuálně. Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Provozovatele. Pokud Provozovatel zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny v soutěži způsobené technickou závadou.

Provozovatel vyhrazuje právo tato pravidla bez jakéhokoli důvodu kdykoli a jakkoli pozměnit nebo soutěž zrušit.

Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže účastníky, kteří poruší tato pravidla, a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže.

12.2.2018 12:51 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist