Čeká Vás gynekologická operace?

Kupte si HB gel, abyste předešla pooperačním srůstům. Proč? Srůsty, které při břišních operacích vznikají, jsou stále jednou ze 4-5 hlavních příčin neplodnosti žen, proto je třeba jim předcházet! Prevencí může být preference laparoskopických operací před otevřenými tam, kde je to bezpečné a vhodné, dále pak šetrná operační technika, o což se většinou postará šikovný chirurg.

Někdy však ani sebepreciznější chirurgická práce nestačí a srůsty přesto vznikají, a to nejčastěji při operacích myomů a endometriózy nebo při císařském řezu, při zánětech v dutině břišní (záněty vaječníků, slepého střeva apod.) anebo při krvácivých projevech endometriózy.

Co to je Hyalobarrier gel? Biologicky absorbovatelný, průhledný a vysoce hustý a přilnavý gel složený ze 100 % přírodní kyseliny hyaluronové.

Jak funguje? Vytváří mechanickou bariéru mezi jednotlivými orgány po operačním zákroku v místě, kde je riziko vzniku srůstů.

Pro koho a kdy je vhodný? Je účinný jako prevence proti srůstům při operacích v oblasti pánve, břicha a dělohy.

Z čeho se skládá? Gel se získává kondenzací kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní jako součást tkání, a můžete ji znát z kosmetiky například jako složku hydratačních krémů.

hyalogel.jpg

Jak se gel používá? Hyalobarrier gel aplikuje operatér po dokončení operace na místa, která by mohla být po zavření rány postižena srůsty. Každá pacientka si může po poradě se svým operatérem zakoupit Hyalobarrier gel bez předpisu v lékárně a donést si ho k samotné operaci.

1. Hyalobarrier gel je vhodný k použití u otevřených chirurgických výkonů a u operací v dutině děložní – doporučená cena v lékárně: 2 662 Kč

2. Hyalobarrier gel Endo je vhodný k použití pro laparoskopické zákroky – doporučená cena v lékárně: 3 025 Kč

Gel je k dostání v lékárnách, před jeho koupí se nezapomeňte poradit se svým operatérem! Vyhledejte pomoc odborníků na www.srusty.cz.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist