Dezinfekční gel bez oplachování Sanytol

Pravidelná hygiena a dezinfekce rukou je nejspolehlivější prevencí skrytého nebezpečí prasečí chřipky. Maximální ochranu před nákazou virem A (H1N1) poskytuje SANYTOL dezinfekční gel na ruce bez oplachování, který dodává na trh společnost MARCA CZ s.r.o.

Unikátní přípravek dokáže zničit 99,9 procent bakterií, plísní a virů a je virucidní na A (H1N1). Potvrdilo to v květnu letošního roku testování ve Virologické laboratoři Kliniky pro ptáky, plazy, obojživelníky a ryby Univerzity Justa Liebiga Giessen v Německu.

Virus prasečí chřipky se šíří nejen kapénkovou cestou, ale pouhým stykem s kontaminovaným povrchem. Přežívá při pokojové teplotě i několik dní – na oděvu, či na kapesníku téměř dvanáct hodin, na tvrdých hladkých površích přibližně dva dny. Je známo, že k přenosu tohoto akutního, vysoce kontaktního virového onemocnění dochází zejména v místech s velkou koncentrací lidí. Přestože stoprocentní ochrana proti viru prakticky neexistuje, pravidelnou a důslednou osobní hygienou lze vzniku onemocnění zabránit.

Pouhé mytí rukou však nestačí, je nutné je dezinfikovat. SANYTOL dezinfekční gel bez oplachování zaručuje vysokou dezinfekční účinnost, která je ověřena certifikací na Ministerstvu zdravotnictví.

Jeho výhodou není jen cenová dostupnost, ale i pohodlné, rychlé a snadné použití. Do třiceti sekund po aplikaci je pokožka suchá a díky hydratujícím složkám zůstává jemná a svěží. Je hypoalergenní. Dezinfekční gel na ruce bez oplachování nezanechává lepkavý pocit a je příjemně parfémován vůní zeleného čaje. Jako jediný přípravek tohoto druhu je v cestovním nebo praktickém rodinném balení k dostání v obchodní síti po celé České republice.

INFORMACE O DISTRIBUTOROVI

Společnost MARCA CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně.

Společnost MARCA CZ s.r.o. se sídlem v Přišimasech je specialistou ve dvou oborech – čisticí přípravky pro péči o domácnost a v oblasti lepidel a tmelů. Výrobky, které společnost MARCA CZ dodává na trh, se vyznačují velmi vysokou kvalitou. V současné době distribuuje 11 značek.

Nabídkou sortimentu koncepční řady dezinfekčních přípravků SANYTOL významně přispívá k eliminaci rizik šíření virů. Bakterií a plísní nejen v domácnostech, ale především v kolektivních zařízeních a místech s velkou koncentrací osob.

Všechny výrobky jsou testované a prokazují 99,9% úspěšnost v boji s bakteriemi, plísněmi a viry (baktericidní norma EN12054, fungicidní norma EN1650 a virucidní norma EN 14476 proti chřipce A H1N1 a podle standardu DVV/RKI proti skupině virů). Více informací o řadě přípravků SANYTOL i o radách týkajících se hygieny domácnosti můžete získat na: www.sanytol.cz

Zdroj:

TISKOVÁ ZPRÁVA

8.12.2009

SANYTOL

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist