Enticon 2 v 1 pro úlevu od bolavého bříška

Enticon je zdravotnický prostředek určený ke zmírnění příznaků nadýmání (lidově „prdíků“), kojenecké koliky a koliky u dětí, dyspeptických poruch a aerofagie (říhání).

Potíže s prdíky svého děťátka zná každá maminka. Miminko má nafouklé bříško, přitažené nožičky a neutišitelně pláče. A my dobře víme, že ten pláč všem maminkám trhá srdce. Miminko jednoduše mluvit neumí a proto nemůže nikomu oznámit, co ho kde trápí. V jistém období, v období tzv. tříměsíční koliky je ovšem víc než zřejmé, že na vině jsou hlavně zaražené prdíky. Ale je tu řešení, které nafouklému bříšku miminka uleví a maminky zbaví starostí, jsou to kapky s obsahem simetikonu a probiotik.

A navíc se maminky nemusí nijak bát, že by kapky miminku nechutnaly, mají totiž lahodnou jahodovou příchuť. Kapky také mají praktické kapátko pro snadné užívání.

ENTICON jsou jediné kapky na českém trhu s obsahem simetikonu a probiotik saccharomyces boulardii, které jsou určeny na tlumení bolestí bříška, zejména proti nadýmání v období tzv. tříměsíční koliky. ENTICON je výjimečný především právě díky obsahu a spojení 2 účinných látek, kdy kombinuje běžné kapky se simetikonem s probiotickými přípravky.

Simetikon snižuje povrchové napětí plynových bublin v gastrointestinálním traktu, které se tak uvolňují a mnohem snadněji odcházejí ze střev. Miminku se tím velmi uleví.

Probiotika saccharomyces boulardii působí jako dočasná mikroflóra, poskytující ochranu střevního traktu. Doplnění těchto prospěšných probiotik tak může přispět ke správnému osídlení střevní mikroflóry miminka a tím podpořit i správné trávení.

Více informací o kapkách ENTICON se dozvíte na www.enticonkapky.cz, kde uvidíte i praktickou videoukázku. ENTICON zakoupíte ve všech lékárnách.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist