[Ukončeno] Fenomén „Králíček“ dorazil do Česka!

Zkoušíte všechno možné a vaše dítko ne a ne v klidu usnout? Začněte mu číst z "uspávací knížky"... Připojte se k rodičům po celém světě a čtěte i vy svému dítěti před spaním příběh, který vám pomůže nekonečné potíže s usínáním proměnit v láskyplný a zklidňující rituál. Knížku švédského psychologa Carla-Johana Forsséna Ehrlina O králíčkovi, který chtěl usnout právě vydává nakladatelství Kniha Zlín. A právě o tento světový hit si s námi můžete nyní zasoutěžit!

Tuto originální knihu pro děti ocení především jejich rodiče. Jednoduchý příběh o králíčkovi, který by rád usnul je psán netradičním způsobem a používá účinné relaxační techniky, které vašemu dítěti pomohou se uvolnit a během krátké chvíle klidně usnout.

Vyzkoušejte průlomovou metodu švédského psychologa Carla-Johana Forsséna Ehrlina a naučte se uspávat své děti způsobem používaným rodiči i učiteli v mateřských školách po celém světě.

162-kralicek-obalka11-1101x619.jpgKniha se stala bestsellerem, který vychází již v 39 zemích světa a jen v Dánsku se nyní chystá do prodeje stotisícový náklad. U nás ji vydává nakladatelství Kniha Zlín. 

Již před samotným čtením si je potřeba uvědomit, že tato kniha rozhodně není žádná klasická pohádka na jaké jsme zvyklí. Přesto ovšem jeden kratší a jednodušší příběh obsahuje. Ovšem než na samotný děj je v tomto případě kladen důraz na styl, jakým je napsán a techniky, které budete při předčítání používat.

Vzhledem k tomu, že má tato kniha pomoci našim dítkám s usínáním, je vcelku jasné, kolem čeho se bude celý příběh točit.

Malý králíček Kája nemůže usnout a má s tím stále větší a větší problémy. Naštěstí jeho maminka zná cestu ke kouzelnému strýčku Zíválkovi, který dokáže malého nezbedu jistojistě uspat. Králíček tedy putuje k jeho domečku. Cestou navíc potkává nové přátele, kteří mu radí jak nejlépe usnout a uvolnit se.

zivalek1.jpgPo příběhové stránce tedy zázraky čekat rozhodně nemůžeme. To důležité se ovšem ukrývá v jednotlivých radách, které nám autor předkládá, jak vůbec máme tuto „pohádku“ číst. Možná vám přijde divné, jak bychom mohli jenom pomocí změny intonace, šeptání a modulace hlasu uspat jindy neuspatelné dítko. Je to k neuvěření, ale ono to doopravdy funguje. A to dokonce i ve chvílích, kdy vašemu děťátku rostou zoubky a se vším je daleko větší problém než normálně.

Je sice jasné, že tato metoda asi nemusí fungovat úplně na každého. Minimálně za zkoušku však stojí. Jen doporučím oprostit se od faktu, že si budete připadat jako byste vaše malé dítko zaklínali nebo uváděli do hypnózy. 

Jisté však je, že švédský psycholog Carl-Johan Forssén Ehrlin našel opravdu revoluční metodu, která pomůže nejen dětem, ale především jejich rodičům zachovat si duševní zdraví.

o_kralickovi11.jpg

Tuto úžasnou knížku O králíčkovi, který chtěl usnout nyní pět z vás může vyhrát v naší soutěži. Stačí, když nám napíšete, jaký uspávací trik funguje na vaše dítko. Soutěžní formulář naleznete pod článkem.

Soutěžit můžete od 2.12. do 16.12.2015

Vyhraje pět nejlepších odpovědí, které určí odborná porota sestavená ze tří redaktorů Babyweb.cz ve složení Petra Frajová, Adéla Stolaříková a Jana Truksová. Každý člen poroty udělí každému soutěžnímu příspěvku bodové hodnocení od 1 do 10 v tajném hlasování. Hodnotit se bude originalita a vtipnost. Autoři pěti soutěžních příspěvků, kteří obdrží nejvíce bodů, získají výhru. 

30.11.2015 1:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist