Mlíčko s harmonickou trojkombinací

Co může být pro maminku na světě krásnějšího, než pohled na jejího blaženě usínajícího napapaného drobečka kypícího zdravím? Je známou věcí, že alfou a omegou zdárného vývoje dětského organismu je správná výživa.

Každá maminka zná ten pocit, kdy jí miminko roste přímo před očima. Každý den mu dává do života novou sílu – své mateřské mléko. Maminčino mlíčko obsahuje pro vše, co děťátko potřebuje. Ne všem maminkám je však přáno kojit – ať už vůbec, či tak dlouho, jak by si přály. V takové chvíli je důležité, aby měly jistotu, že kojenecká výživa, kterou svému děťátku dávají, je ta, po níž bude nejen syté, ale dodá jeho tělíčku také veškeré živiny, vitaminy, minerální látky a stopové prvky právě v takovém poměru, který je pro optimální fyzický a mentální vývoj děťátka nezbytný. Výběr by proto měl padnout na takovou kojeneckou výživu, která je svým složením co nejbližší mateřskému mléku. Pokračovací mléko BEBA 2 Premium je speciálně vyvinutá kojenecká výživa určená pro děti od 6. měsíce a svým unikátním složením nejen příznivě působí na fyzický růst a vývoj kojence, ale dokáže také ovlivňovat možný vznik zažívacích, střevních a respiračních onemocnění v raném dětském věku.

Právě v šestém měsíci, kdy je do dětské výživy zaváděn příkrm, je velmi důležité, aby byla střeva malého človíčka osidlována přátelskými bakteriemi, které je chrání před zažívacími problémy. Je-li miminko kojeno, jsou probiotika obsažena v mateřském mléce. Speciálně vyvinutá pokračovací kojenecká výživa BEBA 2 Premium je obohacena o takovéto kultury – jedná se o aktivní kultury BIFIDUS BL. Ty pak společně s vyváženým množstvím směsi optimalizované bílkoviny OPTI PRO ADAPT a polynenasycenými mastnými kyselinami LC-PUFA, jež jsou důležité pro zdravý vývoj mozku a zraku, tvoří unikátní harmonický nutriční komplex – jedinečnou trojkombinaci obsaženou v BEBA 2 Premium. Díky ní může maminka u svého děťátka předcházet jak vzniku průjmových onemocnění, zácpy a nadýmání, tak také obezitě, diabetu. Pokračovací výživa BEBA 2 Premium miminkům chutná a maminky vědí, že svým dětem dávají to nejlepší.

Více informací na stránkách www.kojeneckavyziva.cz

Tento článek je komerční prezentací

11.3.2009 11:09 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist