Mateřské mléko k dispozici i na cestách

Mateřské mléko je nenahraditelnou výživou pro ty nejmenší, ale získat ho pomocí kojení není někdy snadné. Nejen s nastartováním laktace, ale i s usnadněním kojení na cestách, pomůže elektrická dvoufázová odsávačka mateřského mléka Bayby BBP 1010. Oplývá 9 intenzity vakua pro stimulaci a stejným počtem intenzit vakua pro odsávání, jedná se tudíž o nejvýkonnější odsávačku mateřského mléka na našem trhu. Unikátní je i silikonový prsní nástavec zajišťující současně masáž, stisknutí a sání.

rsz_uvodni_foto_clanku-1100x618.jpg Zdroj: Bayby

Maminky se nemusí obávat bolesti

Novopečené maminky mají často strach, že získávání mléka pomocí odsávačky bolí. Tato domněnka je ale mylná. Odsávačka mateřského mléka Bayby BBP 1010 má k dispozici dvě nastavitelné fáze – fázi stimulace a fázi odsávání, napodobující přirozené sání dítěte. 9 nastavitelných stupňů intenzity vakua pro stimulaci a devět stupňů intenzity vakua pro odsávání umožňující měnit podtlak a rytmus odsávání. Z toho důvodu se stala nejen výkonnější, ale také k ženskému prsu mnohem šetrnější. Žádné obavy z bolesti tak nejsou na místě. Aby byl pro prs zajištěn ten nejpohodlnější možný pocit, Bayby má unikátní technologii silikonového prsního nástavce, který najednou prs nejen masíruje, stiskává ale i saje, a tak simuluje přirozené sání miminka.

Usnadní cestování s ratolestí

Nespornou výhodou BBP 1010 je možnost jejího převozu a použití na cestách. Na výletech ji maminky ocení především proto, že ji lze napájet pomocí 4 AA baterií. Při příjezdu domů ji lze pak pohodlně strčit do zásuvky, a nabít ji klasicky ze sítě.

Ovládání je též intuitivní. Přehledný LCD displej, který disponuje modrým podsvícením, takže je vhodný i pro noční odsávání, zobrazuje provozní režim, informuje o intenzitě tlaku a odsávání. V neposlední řadě udává čas do automatického vypnutí. Při obstarávání všech možných povinností kolem miminka, maminky ocení automatickou paměť odsávačky, která je schopna si uložit poslední nastavení provozního režimu a intenzity vakua.

Není potřeba složitého dokupování příslušenství

Zajímavostí na celkovém vybavení dané odsávačky je bohatost jejího příslušenství. V balení tak lze najít i 120 ml lahvičku se širokým hrdlem, savičku s ochranným víčkem, víčko pro uskladnění, ale i stojánek pro odložení lahvičky s odsávačkou bránící převržení. Příjemným překvapením je pak redukce, která napomůže všem maminkám, které mají lahvičku s úzkým otvorem. BBP 1010 je tak kompatibilní se všemi kojeneckými lahvemi, se širokým i úzkým hrdlem.  Zároveň v balení lze nalézt řadu náhradního příslušenství – 1 silikonovou hadičku navíc, 2 konektory silikonové hadičky, 2 chlopně.

Kojení je radost, ne starost

Dnes už není pochyb o tom, že ideální stravou pro novorozence je mateřské mléko. Jeho složení splňuje nutriční hodnoty dítěte, ale také ho chrání před různými nemocemi.  Elektrická dvoufázová odsávačka mateřského mléka Bayby BBP 1010 napomůže k naplnění bříška miminka, a zároveň překvapí uživatele nejen svou funkčností, ale též příjemným designem a čistotou zpracování.

29.5.2019 9:39 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist