Nesmíš z toho být tak vykulená

Životní radu mé švagrové (toho času mámy třech dětí) jsem koupila v momentě, kdy mě, moje břicho a můj dlouhý baby-shopping list překračovala s malířskou štětkou v budoucím pokoji mého pilotního dítěte. Podívala jsem se na ni, na seznam, znova na ni a sledovala jsem, jak přesně vedenými tahy barví mou budoucnost do a kroutí hlavou nad tou marnotratností: „Nesmíš z toho být tak vykulená. Seškrtej to!“

Lekla jsem se. Seznam věcí nezbytných pro vývoj potomka do jeho prvního roku jsem nepovažovala za hotový. „Většinu nebudeš nikdy potřebovat,“ řekla. Chtěla jsem vědět tři věci, které považuje za nezbytné pro zdárný vývoj potomka a do kterých mi dovolí investovat. Pak jsem slíbila, že na ostatních ušetřím.

Bez zaváhání mi vyjmenovala: „Jednu kvalitní trojkombinaci.“

Dík, švagrová!

bee3.jpgPo půl roce jsem seděla na koberci v pokojíčku, na dece přede mnou obdivovala zázrak, co se mi narodil, a na internetu brouzdala po zájezdech k moři. Chystala jsem se peníze ušetřené za – teď už vím, že – zbytečné baby věci utratit za pěkný letecký zájezd. Našla jsem destinaci, termín, hotel, dítě zdarma, dětskou postýlku, židličku, bazének.

Bookuju a balím, odlet za tři dny. Pak stojím v předsíni nad krásnou trojkombinací a přemítám, jak tak s těmi terénními kolečky, co mi tak krásně slouží v Krkonoších, nastupuju do letadla a štráduju po promenádě v plavkách. Přiznám se, nejsem úplně tip na golfky, žádné nemám, ani se pořizovat nechystám.

Volám Horákyni, ať poradí: „Si puč v obchodě, ne?“

bee2.jpgČili půjčuju na www.mybabystore.cz Bugaboo Bee3. Zaplatím půjčovné, užiju si dovolenou v plném komfortu a bez starostí, nemusím kupovat kočárek za tisíce. Když jsem jim v obavách, jestli se mi kočárek bude hodit k plavkám 🙂 psala na mail, poslali mi obratem toto:

  • Platíte pouze za dny, kdy kočárek používáte.
  • Zaplatíte zlomek ceny v porovnání s koupí nového.
  • Můžete si zvolit barvu (s výjimkou limitovaných kolekcí).
  • Ručíme za kvalitu a aktuálnost půjčovaných produktů.

Je fajn mít po ruce chytrou švagrovou.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist