Ahoj

31.10.2012 (15:08) #867394 AnonymHost TAK VELIKÁ GRATULACE, Babyzno:) . Super se nám to tu množí. Přeju, ať jde všechno hladce!Já už jen 9 týdnů, začínám se těšit na porod, je mi nějak těžko. Zmáhá mě horko, nízký tlak a Inka hrozně tlačí, protože se ještě neotočila. Mám pocit, že mi její hlavička za chvíli vyleze […]

#867394
Anonym
Host

TAK VELIKÁ GRATULACE, Babyzno:) . Super se nám to tu množí. Přeju, ať jde všechno hladce!
Já už jen 9 týdnů, začínám se těšit na porod, je mi nějak těžko. Zmáhá mě horko, nízký tlak a Inka hrozně tlačí, protože se ještě neotočila. Mám pocit, že mi její hlavička za chvíli vyleze pupíkem. Teď zrovna sebou hrozně mele a sem tam kopne do močáku. Už má skoro 2 kg a já 10 navch. Takže si umíte představit jak funím do 3. patra.
Po dovolené a výletech se mi tu nějak nahromadila práce, ale zvládám to jen po částech. Pomalu bych potřebovala výpomoc, manžel je každou volnou chvíli ve spodním bytě, maká jako fretka. Kéž by to šlo rychleji. Myslím, že stěhování začátkem září nestihneme:( . Doufám, že aspoň Vánoce budou v novém!!!
Bivinko, s tím jídlem to chce opravdu zkoušet. Taky mi trvalo, než jsem našla vhodný příbor, který se Johance dobře držel. A stejně si doteď pomáhá i rukama a jídlo je všude. Chce to obrnit se trpělivostí. Ale přiznávám, že se občas vzteknu…:^) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist