Ahoj

31.10.2012 (15:19) #872268 AnonymHost Ahoj holky, Škubino, ať zvládneš balení i cestu ku Praze 🙂 . Kdo ti komplikuje situaci… parner nebo tchýně? Ať si za těch 10 dní co nejvíce odpočineš! Jak to se spaním vypadá u vás? Dnes jsem měla 4 hodiny hlídání. Šla jsem na pilates. Ale už na konci hodiny jsem […]

#872268
Anonym
Host

Ahoj holky,

Škubino, ať zvládneš balení i cestu ku Praze 🙂 . Kdo ti komplikuje situaci… parner nebo tchýně? Ať si za těch 10 dní co nejvíce odpočineš! Jak to se spaním vypadá u vás?

Dnes jsem měla 4 hodiny hlídání. Šla jsem na pilates. Ale už na konci hodiny jsem byla nervózní z toho všeho, co mám zařídit.

Mám toho udělat asi 10x víc než kolik mám času. Nakonec jsem oběhla nějaké obchůdky a pak už mi zbyl jen čas na nákup v Makru – zásob mám plný mrazák i lednici. Zítra odpoledne už přijede E. a A., v sobotu v poledne manžel s J. a odpoledne přijedou na návštěvu kamarádi, co mají 4 děti.

Trochu lituji, že jsem ten čas nevyužila pro sebe… Na druhou stranu neměl kdo nakoupit…

Zítra po cca 3 týdnech dorazí paní na úklid. Teď večer jsem uspořádávala dům… Ale mám pocit, že je tu pořád větší chaos než můžu zvládnout. Zdá se mi, že tady uklízím jen já, občas paní na úklid a pořádek v pokoji má ještě E. – ostatní tu jen rozhazují věci – teď se k nim připojil i N.

Mějte se krásně. Už se blíží víkend!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist