Ahoj

11.12.2012 (22:15) #867865 b bivinkaRegistrovaný uživatel Krásný večer 🙂 Peti, tak díky tobě taky už přemýšlím nad umytím linky.. ale moc se mi nechce, už druhý den se furt rozhoupávám.. Říkám si,až Adámek bude spinkat,tak se do toho pustím a zas dneska nic.. hlavně mě nebaví už to,že tu furt uklízím a ten náš táta […]

#867865
b bivinka
Registrovaný uživatel

Krásný večer 🙂
Peti, tak díky tobě taky už přemýšlím nad umytím linky.. ale moc se mi nechce, už druhý den se furt rozhoupávám.. Říkám si,až Adámek bude spinkat,tak se do toho pustím a zas dneska nic..
hlavně mě nebaví už to,že tu furt uklízím a ten náš táta na druhé straně dělá bordel..
Ale to asi znáte.
Adámek si dal chrupínek asi do čtyř a pak jsme si dali koláč. A od pěti jsme koukali na Planetu Yo, Adámek kouká na začátek a pak letí pryč. Dřív na konci dávali Mikulášovy patálie a to se mu líbilo,ale to už delší dobu nedávají. Ale zas potom jde kouzelná školka,tak tu sleduje celou.
K večeři jsme měli libové párky,tak jsem dala i Adámkovi, nejdříve to vypadalo,že mu zachutnalo,ale pak to vyplivnul. Já to tak nemám ráda,když jídlo rozkouše a pak mi ho vyplivne buď na ruku nebo někam na zem. Samo,že to uklidím 🙂 Ale radši bych,kdyby to i polknul. Prostě podle toho poznám,že mu něco nechutná.
Leni,tak to by byla fakt velká sranda,kdyby se Vám druhé miminko narodilo stejně jako Bohoušek 🙂 Jen asi by bylo lepší,kdyby mělo svůj den 🙂 Aby se pak v pozdějším věku nehádali kvůli narozeninám a dárkům.. Však znáte děti :))
tak pááá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist