Ahoj

31.10.2012 (15:18) #867672 AnonymHost Ahoj holky,tak tady ještě pořád nic… Dnešek byl tak napůl sváteční, ale hlavně odpočinkový. Dopoledne jsme s Johankou strávily u PC, u Včelích medvídků. Pak jsem jen ohřála pórkovou polívku od včera a uvařila nudle s mákem:) . Po spaní jsme jeli tady do ateliéru k jednomu místnímu výtvarníkovi a vybrala […]

#867672
Anonym
Host

Ahoj holky,
tak tady ještě pořád nic… Dnešek byl tak napůl sváteční, ale hlavně odpočinkový. Dopoledne jsme s Johankou strávily u PC, u Včelích medvídků. Pak jsem jen ohřála pórkovou polívku od včera a uvařila nudle s mákem:) . Po spaní jsme jeli tady do ateliéru k jednomu místnímu výtvarníkovi a vybrala jsem si tam obraz k narozeninám. Já jsem na ty obrazy prostě zatížená (tak kdyby to někoho zajímalo, je to tu: http://www.galeriecaesar.cz/galerie%20sov/sembera/album/slides/3_2006_sembera_Chrabasti_075D3.html). Už se těším, až ho pověsíme, má skoro 2m. Pak jsem si zašli ještě na kafíčko a koláč. Jen s Johankou je to naprd, furt by všechno ochutnávala, pobíhala, vynucovala si. Však to asi znáte.
Alex dnes dovezl mošt, tak budem ještě i zavařovat. Teda spíš on, já můžu mít nohy nahoře.
Jinak k tomu kafi – Evi, my taky děláme buď tohle presso, nebo ve French pressu. Já si ho taky dělám trochu slabší. Máme tu vynikající pražírnu kávy, tak už jinou ani nepiju. Rozpustnou jsem neměla léta – viděla jsem nějaký otřesný dokument o tom, co do ní dávaj. Ale to by člověk našel u skoro u všeho něco. Hlavní je, všeho s mírou.
Jinak zítra jsme pozvaní k tchánům na oběd – budeme mít taky králíka. Tak se moc těším! Možná dopoledne zvládnu i cvičení s Johankou, tady to na porod pořád nevypadá… Zatím pa a kdyby přece, dáme určitě echo na FB.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist