únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,431. až 5,445. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867648
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Leni, přeji šťastnou ruku při výběru myčky! Já většinou dávám tablety, ale prášek jsem dávala v minulé práci a byl dobrej. Občas koupím prášek i domů, ale většinou narazím na tablety v akci, takže vyjdou buď na stejno nebo levněj než prášek.
    No já pořád nevím, jestli to má zkoušet, aby Kuba chodit „na ostro“. On totiž na nočníku i na wc vydrží sotva 2 vteřiny. Ale chci mu zkusit koupit jiný nočník a nějaké ty slípky. Zkusit se musí všechno 🙂 . Dnešní hovínko vy se mi z tepláků dostávalo celkem dobře, byly to takový králičí bobky 🙂 .
    My dnes měli na oběd zbytek játrové omajdy s rýží. Večer asi dostane Kuba skleničku a my si dáme vepřové medajlonky se šunkou, vejcem a hranolkama. Jé já se už na to táááák těším.
    Kuba je už skoro hodinu v postýlce, ale pořád se tam nějak ozývá. Doufám, že brzo usne. Odpo chceme jít ven, ale venku už je fakt podzim, je jen 11st a zataženo.
    No nic, půjdu asi naházet nějaké prádlo do pračky.
    Leni, tak pak napiš co ta myčka!

    #867649
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    My byli po obídku venku. Je tam fakt tedy zimní podzim. Tady je navíc mlha a díky tomu pošmourno.. Nikdo nikde,takže jsme pádili domů:P Adámek už spinká. Jsem ho po procházce dala do postýlky,dala mu teplý čaj.
    Nějak se mi nic nechce. Potřebovala bych vytřít.. prát nebudu. Prala jsem včera povlečení,to je venku a Adámkovo je na sušáku..
    Evi,třeba změnou nočníku se taky něco změní. Nebo prostě se Kubíkovi ještě nechce..
    A to si vemte,že je naučíme na nočník a pak je budeme zas učit čůrat ve stoje.. To bude taky pěkné..
    Dneska večer jdeme zase tancovat.. boty jsem opět nesehnala,takže zas půjdu v těch plných lodičkách,to mě zas budou bolet palce 🙁

    #867650
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    To je děs. Dnes jsme sjezdili kde co a tu moji vyhlídnutou myčku nikde neměli. Když měli tak hrozně malej výběr. Jen Ok jsme koukal ajak blázen, že měli výběr jen ze 4 myček :O . A ceny???? Jedna teda asi za necelých 7000,- a ostatní drahší. Ostatní prodejny ani nemluvím. Hrozný. Nikdy by jsme si nemyslela, že bude problém si sehnat myčku. Takže opět čumím po netu zda ji neobjednat tam. Dobrá cena je v OK,ale zase s emi nechce platit poštovné a balné. V Datartu mají dopravu zdarma,el po 3 dnech dají vědět kdy by byla k mání takže třeba i za týden nebo měsíc??? No tak nevím. Ještě leda se jet podívat do Mostu tam je OK 2x a nebo to objednat na prodejnu tady k nám do Žatce. A nbeo prostě počkat. ach joooo a já byla zrovna dnes tak rozhodnutá, že ji koupím. Už jsme se těšila jak večer nebo zítra umyju nádobí a zas eprd.
    Zítra budu vařit hovězí gulášek. mńam už ma na něj teď chuť
    Tak pa pa

    #867651
    Anonym
    Host

    tak nakonec jsem ji našla na internetu, kde je i doprava zdarma. Tak jsme zvědavá. Platím až řidiči když to doručí tak sna bude vše OK. Uffff jsme zvědavá kdy dorazí. Píšou ža max. 5 pracovních dní. Na skladě je tak by neměl být problém

    #867652
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tady dnes bylo taky mlhavo. V takovém počasí se mi ráno těžko vstává.
    Jinak jsem dnes byla na kontrole a od minule žádná změna, takže to může být kdykoliv a nebo taky nééé. Příští týden už jdu na kontrolu do porodnice, budu den po termínu.
    Bambulko, teda smekám, jsi rychlík, když se pro něco rozhodneš. Já ty naše spotřebiče řešila asi měsíc. Nakonec jsem si vybrala myčku Whirlpool, šestý smysl (AAA), velkou, ale z loňské kolekce (protože ta letošní stála dvacet, loňská „jen“ desítku). Ale taky jsem si ještě připlatila za čtyřletou záruku, protože na tohle ja mívám pech. Jo, my ji koupili v Elektroworldu, výběr tam byl víc než slušný v různých kategoriích. Z netu mají taky poštovné zdarma. Hlavně ti přeju, abys byla spokojená. A pokud můžeš, tak si ji prohlídni i uvnitř, protože na tom uspořádání fakt záleží. Jinak ale myslím, že mýt dobře může i no name myčka, prostě je to trochu risk.
    No nic, já půjdu zkusit zaspat. Pořád ještě řeším nájemníky do bytu. Je to katastrofa. Když už vypadají solidně, tak si je pak zadám na internetu a zjistím, že třeba chlap dluží za alimenty a má na sebe exekuci. A tak. No, takže jsem se rozhodla, že se tím nebudu stresovat a nechám to na realitce, která si je může i prolustrovat a kontroluje, jestli jsou opravdu zaměstnaní, což já bych se asi styděla. Prostě na to nemám povahu. Třebas to bude trvat dýl než někoho najdu, ale když už někdo bude mít na to zaplatit i kauci realitce, tak snad bude dost solidní i pro mě… Z porodnice bych už toho stejně moc nevyřídila.
    Dobrou noc všem a bezbobkový zítřek:) .

    #867653
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bambulko, hoď nám sem odkaz na tu myčku, ať se můžeme pokochat 🙂 . Já jsem dřív proti no name spotřebičům nic neměla, než si naši koupili televizi od české „znovuzrozené“ oravy (nebo něco takovýho). Pak přišla bouřka, spálilo jim to tam nějakou malou součástku, ale firma mezitím krachla (většinu součástek měli vlastní výroby), tak museli asi za 2 roky kupovat novou televizi. Proto raději volím buď známou značku, nebo takovou, která je delší dobu na trhu a má dlouhodobě dobré recenze, hlavně od servisáků a nejlépe k tomu tu prodlouženou záruku. Loňské modely jsou príma věc, zvláště, když jsou skoro za poloviční cenu. Taky tak Kájo nakupuju 🙂 .
    Včera jsem večer jela do tesca, tak jsem tam koupila Kubovi 5 slípky. Jo Bambulko, já asi vím proč je větší úspěch bez slipů. Slipy mají tvar plínky a proto do nich můžou děti vesele čůrat. S tím kakáním do punčošků je to teda horší. Známá mi říkala, že děti cca do 2 let řeší vše orálně (dudlíky, strkání čehokoli do papule a ochutnávání) a asi od 2 let zase řeší anální potřeby. No a vlastně od 2 let (samozřejmě je to zhruba 2 roky) si plně začínají uvědomovat vyměšování a začínají to i ovlivňovat. Takže dokud nebudeme mít dostatek tepláků a punčošek nebo dokud nezačne sedět Kuba na nočníku nebo na wc, tak to asi hrotit nebudu, až kolem toho druhého roku, resp. asi kolem vánoc. No uvidíme.
    Dneska je venku zase celkem hnusně, snad se do odpoledne vyčasí.

    #867654
    Anonym
    Host

    Jo a Kájo, s podnájemníka si teď fakt hlavu nedělej. Taky bych to asi nechala na realitce. Asi bych měla taky strach, aby to byli slušní lidé a platili. Ikdyž o práci může přijít člověk raz dva. Ty už hlavně odpočívej a šetři síly na „velký“ den!

    #867655
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    mě to počasí fakt štve, je furt zataženo a mám z toho špatnou náladu 🙁
    Ráno jsem šla s Adámkem do globusu pro maso.. Představte si,že doma jsem ho třikrát převlékala. U prvních kalhot praskla přezka, druhé zas byly moc široké v pase a tak dostal nevyžehlené kalhoty dotřetice.. A normálně jsem málem šla v pantoflích ven..
    Tak jsme se stavili ve švadlence pro nové přezky k laclům a koupila jsem tam Adámkovi tepláky..hm jsou ještě velké.. Já už fakt nevím, 92 jsou mu malé a 98 velké.. Co mu mám asi tak dávat ??
    Koukala jsem pak v C&A,že mají hezké svetry pro kluky a i takové vyteplené kalhoty.. Na mě zas nic.. Já bych fakt něco na sebe už potřebovala koupit. Mám pocit,že poslední dva roky jsem nic na sebe nesehnala..
    A pak jsme se stavili v baťovi a koupila jsem Adámkovi větší bačkorky.. Jen jsem nechtěla,aby šel z kočáru, protože jsem věděla,že pak nebude zpět.. takže pak celou dobu šel za ruku. Já druhou vezla kočár a zároveň tak jsme nakupovali..Občas se Adámek nechtěl hnout a chtěl jít jinam.. A jelikož jsme se tam zdrželi,tak jsem mu koupila to hotové jídlo pro prcky od hamánku.. tak něco snědl,ale žádný zázrak,radši si dal se mnou housku s máslem a salámem. To vědět,tak to jídlo nekupuju..
    Kájo, tobě se to fakt blíží, myslíme na tebe, ať Inka jde brzičko ven a fakt se s bytem nestresuj:)

    #867656
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jééé,já napsala tepláky, ale koupila jsem Adámkovi punčocháče..

    #867657
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tak zde je tu co jsme si objednala http://www.bila-vede.cz/zbozi/beko-dfn-6632/. Doufám, že dorazí v pořádku a hlavně, že jsme nekoupila šmejd. Mam z toho vítr,ale zase recenze co píšou lidé co jsi ji koupili si ji chválí. Otázkou je zda to nejsou nafingované recenze.
    Včera jsem Bohouška njak přechválila. Dnes se už dvakrát počůral do punčocháčů,ale zase udělal bobeček do nočníku.
    No jinak nic nového. Dopoledne jsem byla na houbách a přinesla jsem téměř plný košík. Tak večer si udělám smanženici. Mńam
    Tak přeji hezký den. pááááá

    #867658
    Anonym
    Host

    Jo zapoměla jsem napsat, že jsme včera nechali Bohouška poprvé ostříhat 😀

    #867659
    Anonym
    Host

    jo holky ještě dotaz ohledně té myčky. Co se do toho kupuje za přípravky??? Stačí jen ty tablety??? Popřípadě které a nebo se musí koupit sůl, leštidlo a ten prášek bo co??? Nějak tomu nerozumím 😐 . A taky jakou značku a´t nekupím zbytečně něco drahého a nebo naopak levného co nemude pořádně umývat. Díííííííky. Mažu do krámu 🙂 teda ne pro tablety,ale pro mlíko a´t mam k té večerní smaženici !jsme na to zvyklá) a manželovi asi nějakou uzeninu k večeři.

    #867660
    Anonym
    Host

    Bambulko, já kupuji tablety Somat, Finish nebo Denkmit (DM drogerie). Leštidlo jen z DM, sůl buď z DM nebo somat. Dávám do myčky i sůl i leštidlo ikdyž dávám tablety. Taky v DM mají levný a dobrý čistič myčky. Snad Ti ji brzo přivezou a namontují a budeš si to mytí nádobí pořádně užívat 🙂 . Jinak ta myčka vypadá na obrázku hezky, i funkcí má dost a nízkou hlučnost. Snad nebude nijak poruchová a bude Ti dlouho a dobře sloužit!

    #867661
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni, vypadá hezky ta myčka, hlavně ať Vám dobře slouží 🙂 Koukala jsem,že je na 13sad, tak to budeš moci mýt jen jednou za den, si myslím..
    Musíš koupit sůl, leštidlo a prášek nebo místo prášku tablety. Já používám značku somat, s tím,že jsem nyní vyzkoušela sůl a leštidlo z rossmannu a taky dobrý. Já to kupuju v akcích,takže to pak drahé není. Navíc mě ten prášek fakt vydrží dlouho.

    #867662
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Jsem se dneska pěkně rozčílila… Čekala jsem dva balíčky, jeden včera a druhý dnes. Včera mi řidič volal, že ho doveze mezi 18 a 19 hod. V 19:30 mi volal znovu, že už to nestihne, jestli mi to může nechat na poště. Dnes mi volal další řidič, že se staví mezi 14 a 16 hod, tak jsem mu řekla, ať mě prozvoní na mobil, že mi bude doma spát dítě. Bylo 14:25 a najednou zběsilé zvonění. Samozřejmě, že mi Kubu vzbudil. „miluji“ Českou poštu. Já vím proč si mám volit jiný způsob dopravy, jenže tentokrát to nešlo.
    Jinak u nás nic nového. Venku je docela hezky, takže se na dnešní prochajdu docela těším. Teda až na to, že si musím na poštu pro ten včerejší balíček.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,431. až 5,445. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist