Ahoj

31.10.2012 (15:15) #867521 b bivinkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko,sice to dneska nevypadalo,ale nakonec jsme se ještě dospali. Adámek byl totiž ráno v půl šesté dost akční,ale nakonec si dal ještě hodinku :)) Je to lepší vstávat v osm než v půl šesté.. Kájo, tak to máš dobré,když se takhle s kamarádkama sejdete a pokecáte .)) Já […]

#867521
b bivinka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko,
sice to dneska nevypadalo,ale nakonec jsme se ještě dospali. Adámek byl totiž ráno v půl šesté dost akční,ale nakonec si dal ještě hodinku :)) Je to lepší vstávat v osm než v půl šesté..
Kájo, tak to máš dobré,když se takhle s kamarádkama sejdete a pokecáte .))
Já je mám daleko,takže je moc nevídám. Jedině když jedu k našim a ony si najdou čas..
Adámek si umí i pustit tv. Máme tu plochou a přišel na to,že i tam se dá tv zapnout. Takže včera jí takhle furt zapínal a pak stál před ní..
I telefon furt ovládá a pak dělá i halo, naštěstí zatím se ještě nikomu nedovolal.. Je všímavý, naštěstí pro mě, máme myčku se zapínám nahoře na dvířkách, jinak by jí furt zapínal. U našich jí furt vypíná :((
Dneska nám večer přijdou zaměřit balkon na to zasklení. Jen mám obavy,abychom nebyli jediní z celého paneláku, že se nám ozvali tak brzo a to naše půlka byla až nedávno dodělaná ..
Holky, chodily jste do taneční ? Nosí se spíše sukně nebo šaty na to ? Vím,že když je pak nějaká ta prodloužená,že tam šaty, ale běžně na ty hodiny..
Protože jestli mají být furt šaty,tak mě fakt odvezou, páč já se do žádných svých nevejdu a teď bych si je asi nemohla koupit.. Jdeme už v pondělí na první lekci..
Snad může být sukně..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist