únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,281. až 5,295. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867498
    Anonym
    Host

    AHojky,
    Peti u nás je taky 11st a prší. Jinak já jsem pro dvoje zimní boty. Jen ty co bych chtěla by vyšli asi na 2tisíce. Chci ty membránový a pak sněhule s vyndávací vložkou. Přeci jen, jestli bude sníh, tak půjdem ven dopo i odpo a to asi jedny boty stačit nebudou. No a boty jsou jedna z věcí, na kterých fakt šetřit nechci. Oba máme s Michalem totiž špatnou klenbu, tak chci aby měl Kuba nohy v pořádku.
    Jinak s vánocema fakt nevím. Teď řeším dárek pro Michala k svátku. Už se mi to krátí :O . Jinak s dárkama máme jasno, já sušičku a Michal noťas. Kubovi objednáme něco na netu, asi nějaký domeček nebo stan do pokojíku a ještě nějaký blbosti, až budeme vědět co všem ostatním dětem v rodině, ať ušetříme na poštovným 😛 .
    Holky, co dáváte dětem na zuby? Já střídám nurofen s calgelem. Homeo už doma nemám a v lékárně je teď na objednání s min. týdenní čekačkou.
    No nic, jdu chystat oběd. Tak se zatím mějte hezky!

    #867499
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak dneska jdeme na toho Hamleta 🙂 Jsem fakt na to zvědavá. Tedy ještě nevím, co si vezmu na sebe, zda kalhoty nebo sukni..
    Adámek spinká, čekáme na babi, bude hlídat. Snad to zvládnou s Adámkem 🙂
    Ale bylo by dobré,kdyby se brzo probudil,abych mu dala ještě svačinu, aby tu pak nedělal vyrvál. Poslední dobou chce svojí lžičku a chce taky lžičkovat, ale spíše krmí mě než sebe.
    Dneska jsem Adámkovi ukázala, jak se posílá pusinka. Že jsem dala ruku před ústa a poslala mu pusinku a hned to po mě opakoval a tak už sám posílá pusinky 🙂 Předtím to nechtěl dělat. A ještě rád chodí do náruče.
    tak papa

    #867500
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Bivi takjsem četla na FB že jsi si Hamleta užila. To je fajn. Chtělo by to takové kulturní vložky častěji,co:
    Na zoubky už v podstatě nedávám nic. Máme skoro všechny venku mimo zadních stoliček a ty zatím nelezou. Když lezly špičáky tak jsem občas mázla calgelem a snad jednou dávala Nurofen jinak se snažím moc nelékovat. Ta mastička tedy asi ničemu navadí jsou to snad samé bylinky. Ale Bobeš to zvládá celkem dobře a občas si poplakal a nebo tedy spíš pořval.
    K obídku máme včerejší krůtí polévkku (tedy manžel a Bobeš) já na ni nemám chuť a až se Bohoušek vzbudí jedeme do Mostu odvézt med a nějaké ovoce co nám dala zahrádka aby se v tom paneláku taky trochu pomněli. A tam dostaneme určo nějakou mňaminu.
    Včera jsme udili u známejch ryby a jsou mňam mńam. Dělali jsme snad 4 a půl kapra a vše se sežralo. Zbyli zatím jen ocasy ty nikdo moc nemusí je tam dost kostí,ale i to se sní. Našim do Mostu taky vezeme na ochutnání 😛 .
    No jinak nám dnes dělali nový setobox (bo jak se to píše) na tv a konečně mi udělali kabel na můl PC takže jsem na PC a ne na noťasu. je to nezvyk. Ale na Tv máme na 3 měsíce promo kanály. HBO, CS film….. Rok se nemusí platit ten přiblblej poplatek co je od 1.9. tak snad to bude dobrý. Je i kvalitnější obraz takže jsme spokojený.
    Ty zimní boty by jsme taky chtěla minimálně dvoje. A kor tady u nás na vesnici. Je tu docela tuhá zima. Kolem nic a u nás sníh. Aůle zase je to dobře pro děti ale horší pro řidiče páč se tady odklízením sněhu moc hlavu nelámou 🙁 . Mam tu ještě asi dvoje sněhule od švagrové,ale přijdou mi už nějaké jeté takže je asi nepoužiju a raději jedn ykoupím. Za těch 500,- jak píše Petra by to šlo když je to s tou membránou. Asi na to Tchibo juknu. je i v Mostě v Intersparu takovej malej koutek.
    Tak holky pa pa pa mějte se moc hezky a pěkný den. U nás je zase kosa. Brrr 19 st. tak asi večer možná trochu zatopíme. Venku nevím jsme líná se jít podívat,ale je tam teda zima. Prádlo jsme tam sice pověsila,ale moc nedoufám že uschne.
    Tak už fakt pa pa

    #867501
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    já taky Adámkovi nic na zoubky nedávám. Ty stoličky fakt zvládá dobře, sice tedy nejedl,ale už má skoro všechny čtyři venku,takže začal jíst víc. Asi mu i na to prořezávání pomáhá pečivo,páč ho poslední dobou rád jí i velké kusy. Ale má zajímavě vyrostlé zuby, čtyři nahoře,tři dole a zadní stoličky.
    Leni, Bohouškovi tedy vyrostli všechny zoubky až na stoličky,že?
    Jste se taky měli,když jste udili ryby, to je fakt mňamka 🙂 A to jste už zabíjeli krůty?? Manžel ?
    Já bych nic nezabila, mě to nedělá dobře na žaludek.
    Ten Hamlet jsme si fakt užili, já byla prvně na muzikálu a výborné. Měli jsme tam Machálkovou, Ledeckého a Rumla a Boučkovou v hlavních rolích. Ten Ruml má neskutečný hlas. Je i extrémně vysoký :)) Jen o přestávce byl mega nával na dámských wc,takže jsem si tam vystála a Honza mi mezitím koupil sklenku vína a nestačila jsem si jí ani vychutnat,hned nás zvali zpět do sálu,takže jsem to do sebe kopla:O
    Tak zatím pááá

    #867502
    Anonym
    Host

    pěkné poledne, u nás sluníčko, ale jen 14 st.
    holky zde je odkaz na jeté tchibo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57813172&tab=4 , nové najdete přímo na tchibu.
    na zoubky užíváme max jen homeo, ale tak jsem si zavzpomínala a na jedničky jsem dávala nurofen. příjde mi že čím později zuby rostou je lepší průběh. nám už teda chybí jen poslední 2 zuby a to jsou horní pětky. a budeme komplet.
    Ivi, muzikál ti fakt závidím. nikdy jsem nebyla a u nás ani nikde nic takového nehrají. a do prahy je to dálka :(, přála bych si na toho našeho richarda, co hrajde richarda III. má pro mě neskutečné charizma ten člověk, no a jeho hlas? jéééé, no pro mě jedna báseň. už 10 let možná i víc, neposlouchám nic jiného 🙂
    my měli dnes navařeno ze včera ty zapékané nudle a dodělala jem pro val jen krémovou hráškovou polívku. ale v 11 nechtěla jíst, tak si dala až ted jak se probudila. ted máme kávičku a pak půjdem na pole na procházku. asi vezmem i bessy, at se proběhne.
    pěknou neděli a papa

    #867503
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    no já Kubu taky nechci dopovat lékama. No ale calgel zabere jen občas. A nurofen mu dávám většinou, až mi druhý den odmítá jídlo a to stačí dát mu jednu dávku přes den. Dneska teda dostal jeden na noc, protože měl 38,2 teplotku. Nevím jestli od zubů nebo na něho něco leze. Uvidíme.
    Dneska jsem se jela podívat do nákupního centra na ty zimní boty. Mají i v Deichmannovi: http://www.deichmann.com/CZ/cs/shop/chlapci/chlapci-obuv/00010001098867/Kotn%C3%ADkov%C3%A1%20obuv.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=chlapci/chlapci-obuv/chlapci-obuv-kotnikova-obuv. Píšou, že nepropustí vlhkost ani chlad, ale nevím co mráz. No uvidíme za ty skoro 2 měsíce. Ty v tchibu mají na nás moc velký, teda zatím. Dívala jsem se tam v obchodech i po nějaké podzimní bundě na mě a taky na rifle. Neměli nic. Rifle nikde zkrácenou velikost a bundy většinou zimní, podzimní prý teprve dostanou (nechápu tu logiku) a nebo drahý. Tak jsem nakoupila aspoň v DM. Už mi docházel prášek na praní a měla jsem kuponek na 50% na ariel. Taky jsem koupila jedno balení těch tréninkových kalhotek, kdyby si to Kuba náhodou s nočníkem rozmyslel. Jo Peti mají tam dlouhodobě levnější mlíčko s kaší od sunaru, za 49,90kč. Běžně jsem ho v obchodech viděla skoro o deset kaček dražší.
    Ivčo, to je dobře, že jste si muzikál užili. Já jsem byla hrozně vděčná, když měl Michal v té minulé práci lístky zdarma. To jsme si pak udělali výlet do Prahy. Teď už takový možnosti nemáme.
    Peťo, na Tebe jsem si vzpomněla minulý víkend. Byla v Brně u rodičů ta Krajčova. Tak jsme dumali, jestli jezdí na rodinou návštěvu i Ríša. Ještě jsem ho tam teda nikdy nepotkala.
    No nic, půjdu ještě něco vyžehlit.
    Mějte se hezky a dobrou!!!

    #867504
    Anonym
    Host

    Evi, neprovokuj :S . mě děsně štve že si R. zrušil soukromý účet na fb a už není není na skype 🙁
    jinak u těch botů od tchiba je fakt nevýhoda, dvojčísel, ale ony mají nějakou zmenšovací vložku, tak doufám že nám ty 24/25 budou, dkyž ted máme 23.
    nám Val už nejí skoro týden 🙁 ale to vše má z té protivné rýmy a kašle. tak snad už bude brzo po. dneska dostala na večer zas paralen, sice né celou dávku, ale dostala a netkne se ani mlíka a kaše

    #867505
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    Peti, přeji brzké uzdravení Valušce.))

    My jsme včera koupili Adámkovi podzimní botky u Baťi. Jsou kotníkové, z boku zip a zepředu mají i tkaničky. Mají i takový lehký kožíšek ve vnitř.Takže by mohli vydržet skoro až do zimy. Vzala jsem tedy 22, jen to pro jistotu doma ještě na něm znovu vyzkouším, že bych je případně vyměnila za větší.. Aby mu ty dva měsíce vůbec vydrželi.. Nějak nad tím dumám teď*-)
    Jestli jsem neměla vzít větší. Kupujete o dvě čísla větší nebo jen o jedno??
    Já si koupila jen vestu, boty se mi u baťi nelíbili. Chtěla jsem nějaké napůl sportovní,ale oni to tam nějak už nevedou, zmenšili jim prodejnu,tak toho tam mají pomálu.
    Včera navečer si Adámek sám řekl o nočník na čůrání. Šikovný:))
    Tak pááá, jdu se na lumpíka podívat, něco vyvádí v pokojíčku.

    #867506
    Anonym
    Host

    Ivi, snad už bude brzo lépe. rýma je dnes týden a kašel nastal ve středu.
    u těch botiček to máme tak, že má cca o půl cm větší botičku než nožku, což má ted u toho č 23. to máme první zimní botky a troufám si říct že po novém roce budeme využívat už ty 24/25 s tou vložkou, ted nám za půl roku vyrostla noha o 2 a půl čísla bych řekla. mě se třeba ty tchiba osobně zdají děsně velké, ale jak na ně koukla i mamka, tak mi říká, odečti si tady konec a předek podrážky a máš skutečnou botu, což není zas o tolik větší co ta 23. příjde mi to děsné s těma botama. hlavně neví co za ně chtít.

    #867507
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kuba má rýmu. Jsem preventivně volala doktorce, co mu můžu všechno dát a jestli můžeme chodit ven, když nemá teploty. Už jsem dneska 3x odsávala vysavačem, co 10 minut utírám nudlu a ještě odsávám průběžně manuální odsavačkou. Michala jsem zaúkolovala, aby cestou z práce koupil nasivin a oscilo (Peti, prosím o návod a dávkování). Tak snad to za ten týden přejde. Jen mě mrzí, že máme na středu zaplacené cvíčo. Jinak noc byla celkem pekelná. byli jsme pořád vzhůru.
    Peti, na stránkách tchiba máš rozepsaný číslování těch botek.
    Musím končit. Je po reklamě, tak se mi sem cpe dítko.

    #867508
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak přejeme taky brzké uzdravení Kubíkovi.))
    Tak jsem měřila nožku Adámkovi a má 12cm a ty botky bez okraje mají 14cm, tak to jde ne?
    Jinak se mi dneska už Adámka 2x posral :(( Já měla zas v noci nějaké bolení a byla jsem x minut na wc..tak doufám,že my zas nebudeme mít střevní problémy 🙁
    Adámka jsem nyní šoupla do postýlky, páč je vzhůru snad od půl šesté,tak ať se vyspí před obědem. Vařím kuř.vývar a chci dělat ovocné knedlíky s tvarohem. Jen musím najít recept. Jednou jsem to dělala dle receptu z časopisu albert a byli moc dobré.))
    Holky,tak jsme se s Honzou přihlásili na taneční kurzy. Já jsem v taneční nebyla, Honza ano,ale prý si to chce zopakovat .) Tak jestli nás vezmou tak od příštího pondělí se budeme učit tancovat valčík atd :)) Přeci jen ty klasické tance je dobré umět. Párkrát jsme byli na plese a motat se tam je blbé..

    #867509
    Anonym
    Host

    Ivčo, ustřihni si papír o délce Adámkové nožky a strč ho do té boty. Já bych „preferovala“ nadměrek cca 1cm. Ono se číslování hodně liší, tak je to lepší takhle přeměřit. Jinak u Bati mají fakt prd, i na internetu. taky jsem se tam dívala sobě na boty. Ty moje zimní už čtrnáctou zimu asi nezvládnou.
    Já mám dnes na oběd ještě řízek se salátem. Kubovi jsem vydělala z mrazáku dýňový krém.

    #867510
    Anonym
    Host

    s papírem mi to poradila i prodavačka, obkreslit nožku ve stoje a vystřihnout nebo změřit 🙂
    u nás se už spí. jen zas nejedla. hráškovou odmítla hned od pohledu, tak dostala skleničku a té snědla sotva půlku. z chůvičky se zatím ozývá uspávací zvuk, ale bude brzo uspaná 🙂
    Evi, na oscilo jsme si psaly, tak už víš. ale asi jsem ti moc neporadila. já bych to zkusila prostě kubíkovi vsypat do pusinky a at si s tím poradí. už není miminko, aby se tím zadusilo. navíc to v té tubě je milion kuliček. u nás si je teda val sype sama. jen jí otevřu tubu, dám do ruky a už křoupe 🙂
    jdu pouklízet čurbes. večer jsem neudělala myčku a směje se tady na mě hora nádobí 🙁 , prádlo mám už v sušičce. no a včerejší prádlo už jen poschovávat do skříní. to byla zas prací neděle 😀
    odpoledne pojedu do práce, jak jsem dávala na fb info ohledně penzijního a životka, tak si jdu pro letáky, rozlepit je po úvalně a dám i k dr. byla by to děsná škoda, kdyby se nějaká maminka chtěla pojistit a od nového roku by to měla zadraho. já jsem holky na 5 mio, kdybych umřela v autě a mám tam i úraz, trvalé následky a platím jen 493 kč. takže kdyby, rodina bude dobře zabezpečná. i když je to hrozné pomyšlení.
    tak v chůvě je už fakt ticho. od té doby co máme nové chůvičky, tak neslším žádné šumění, ale čistý zvuk. takže fakt už i v noci bych mohla jít s klidem spát do ložnice. že by mě nebudilo nepříjemné šumění. jsem moc ráda za tu novou koupi.
    zatím papa

    #867511
    Anonym
    Host

    Peti a jakou máte novou chůvičku? Já jak jsem koupila digitální, tak je to proti té staré analogové nebe a dudy.
    Jinak Kuba je u skoro 20 minut v postýlce. Jen se dožadoval dudlíku a ani mu nevadí, že má zase v postýlce klín. Nechala jsem mu tam i otevřené okno, aby se mu lépe dýchalo. Takže ho budu muset jít přikrýt. Musela jsem mu taky dát punčošky. On se totiž naučil povolovat pítko a hrozně ho baví vylévat čaj ven a pak to po sobě patlat. Takže dneska už má 3 tepláky mokrý. Dareba jeden. Jen teď musím pořešit venčení psa. Kuba měl totiž 37,3, tak s ním nechci chodit ven.
    Já musím taky vyměnit myčku, nějak se mi to tady nahromadilo. A to jsem v podstatě nevařila. Kubovi jsem jen do té dýňové polívky ještě uvařila polévkovou směs (kroupy, čočka, hrách, vločky), aby ho to víc zasytilo. Jinak kupodivu zatím papá celkem dobře.

    #867512
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    trakže jen tak narychlo. Bobeš se už probudil a prudí mi tu.
    Dnes k obídku každý něco jiného. Bohoušek špšnátovou polévku, já hrachovou polévku a manžel prdelačku 😀 . Vše bylo rychle hotové.
    Za chvilku se chystáme na houby. Tak jsme zvědavá jestli bude alepsoń na smaženici a na polévku
    Tak tedy fakt pádímmm pááááááááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,281. až 5,295. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist