Ahoj

13.12.2012 (15:47) #867873 AnonymHost Leni, tak to se omlouvám, že jsem to popletla, ale aspoň víš, že si to všechno čtu 🙂 . Tak snad brzo pošlou i ten zbytek, nebo vám aspoň ty částky nějak vysvětlí.Holky, já už mám myčku!!! Nakonec mi volali, že jsou dnes nějak rychlí a že by se stavili už […]

#867873
Anonym
Host

Leni, tak to se omlouvám, že jsem to popletla, ale aspoň víš, že si to všechno čtu 🙂 . Tak snad brzo pošlou i ten zbytek, nebo vám aspoň ty částky nějak vysvětlí.
Holky, já už mám myčku!!! Nakonec mi volali, že jsou dnes nějak rychlí a že by se stavili už kolem poledne. Trošku jim teda trvalo, než tu starou odpojili, ale zvládli to. No a já můžu večer mýt nádobí v myčce. Zatím toho tady moc nemám, protože jsem dopoledne myla v ruce.
S tou poštou mi to jednou jedna pošťačka vysvětlovala. Prý když je to poslané tak, že jim to třídící středisko rozměry vyhodnotí jako „obálku“, tak to musí roznést doručovatelka. No a když toho mají moc a třeba by se jim do vozíku prý nevešly dopisy, tak zrovna hážou do schránek lístky. Ale když je to zařazeno mezi balíky, tak zvonit by měli vždy. Jako ty pošťačky relativně chápu, že když mají roznášet dopisy, tak se jim nechce tahat s balíčkama, ale když si zaplatím nějakou službu, tak ji taky požaduji.
Leni s tou prací doma tě chápu, že nechceš posílat prachy předem. Známá si našla super práci. Předvádí a prodává ve školkách dřevěné hračky a malýho si v 99% může brát s sebou. Vím, že teda ty hračky taky platila, ale měla to jako balík na dobírku, takže z ruky do ruky. Vím, že tam u vás je to s prací na prdlačku. Známá bydlí u Litvínova a je ráda, že může aspoň dělat uklízečku. Dřív dělala ručně malovanou keramiku. Hele a nepřemýšleli jste o přestěhování se do třeba úplně jiného kraje? Je mi jasný, že je to těžký rozhodnutí, že byste byli daleko od příbuzných… Ale třeba by manžel měl mnohem lepší a lépe placenou práci a ty by sis po mateřské taky něco našla. Známá tohle taky řešila, že by si manžel našel práci dle svých představ, našel jim tam bydlení a že by se přestěhovali. Ale pak našel nějakou práci tady. No je fakt, že měli pracovní nabídku i z Kanady, takže stěhování po republice pak není takový problém.
A mě se už dítko taky budí.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist