Ahoj

16.11.2012 (14:46) #867767 b bivinkaRegistrovaný uživatel Ahojky,tak my se vrátili z procházky, Adámek jako obvykle usnul kousek před barákem. Takže doma jsem ho už tuhého musela vysvléknout a položit do postýlky. Blbé bylo,že se mi do zipu chytla bunda,takže jsem pár minut s tím zápasila,ale naštěstí se neprobudil.Já pekla file a k tomu bram. kaši. […]

#867767
b bivinka
Registrovaný uživatel

Ahojky,
tak my se vrátili z procházky, Adámek jako obvykle usnul kousek před barákem. Takže doma jsem ho už tuhého musela vysvléknout a položit do postýlky. Blbé bylo,že se mi do zipu chytla bunda,takže jsem pár minut s tím zápasila,ale naštěstí se neprobudil.
Já pekla file a k tomu bram. kaši. Na to,že jsem koupila tři kostky filé a myslela si,že je to co nemá vodu, jak tam psali na obalu,tak se to zdrclo na poloviční kostky..
Adámek to kupodivu jedl,jen jsem mu to filé probírala,páč v tom byli i kosti.
Holky, mám pocit,že mám fakt doma lumpíka, když může,tak vyleze na gauč a na něm skáče nebo mlátí do okna, nebo letí k nějakým dvířkám a furt s nima tříská.. naštěstí tedy nic nevyhazuje, myslím z linky.. A dneska zas třískal s hračkama jak o závod. Ale zatím si sousedi nebyli stěžovat,tak to asi tak hrozné není.
včera na mě zvonila jedna sousedka,co má malou holčičku,že prý od prosince vedle ve vchodě bude místnost pro děti,kdybychom chtěli.. Jen jsem se jaksi zapomněla zeptat, jak se do vedlejšího vchodu dostanu a zda to má vůbec smysl chodit tam,když si Adámek hraje doma.. Leda,že by jsme se domluvili a chodili tam společně..
tak pááá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist