RE: Červen 2011

4.2.2011 (15:14) #871079 j JíťaRegistrovaný uživatel Pavli, jo, dělá se to ve 24. tt, to já jen šla dřív že jsem byla riziková, protože jsem ji měla minule tu cukrovku. Snad to ustojíš, z nás 5 maminek co jsme tam spolu trpěly jsme to zvládly všechny, špatně nebylo žádné. Oni to hodně teď všechno hlídají […]

#871079
j Jíťa
Registrovaný uživatel

Pavli, jo, dělá se to ve 24. tt, to já jen šla dřív že jsem byla riziková, protože jsem ji měla minule tu cukrovku. Snad to ustojíš, z nás 5 maminek co jsme tam spolu trpěly jsme to zvládly všechny, špatně nebylo žádné. Oni to hodně teď všechno hlídají a kontrolují. Ale zase má člověk aspoň jistotu že je OK. Tak budem držet pěsti ať máš hlavně dobré výsledky, sice mě to nějak neomezuje ale ty časté kontroly jsou opruz, to nikomu nepřeju.

Kačko, ahoj! Jsi tu poprvé, že? Tak tě tady vítám, písni nám něco o sobě jestli chceš, třeba jestli čekáš první miminko, jak se těšíš, a jestli to bude holčička, nebo kluk?

Holky to je síla kolik my máme doma nepotřebných věcí, postupně to uklízím a vyhazuju každý den tak 1-2 tašky věcí. To mám z toho že se mi před Vánoci nechtělo uklízet tak teď si to vynahrazuju 🙂 a to ještě zdaleka nejsem u konce, ještě mě čeká to nejhorší – komora a sklep. Ale zase mám ze sebe dobrý pocit. Fakt asi hnízdím nebo co.

Chtěla jsem se ještě zeptat, vím že je to asi trošku předčasné, ale v čem budete výbavičku miminku prát? A jakou aviváž použijete?

J.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist