RE: Červen 2011

5.10.2010 (15:22) #870722 AnonymHost Ahoj holky,to se to tu pěkně plní 🙂 Dneska jsem byla cvičit a instruktorka je taky těhotná, termín má v květnu. Do dubna chce cvičit, a pak od září znovu. Zírala jsem na ní v němém úžasu – čeká třetí dítě. Některé maminky jsou neuvěřitelné. Já jsem úplně hotová už jen […]

#870722
Anonym
Host

Ahoj holky,
to se to tu pěkně plní 🙂 Dneska jsem byla cvičit a instruktorka je taky těhotná, termín má v květnu. Do dubna chce cvičit, a pak od září znovu. Zírala jsem na ní v němém úžasu – čeká třetí dítě. Některé maminky jsou neuvěřitelné. Já jsem úplně hotová už jen z těch hormonů a těhotenství samozřejmě zatím žádné. Mám dost strach, jak to případně zvládnu. Malá je vcelku hodná, ale začíná se pěkně vztekat a protože začíná chodit, musím jí pořád hlídat a jistit.
Je fakt, že jsem obdivovala všechny těhulky, které chodily do práce až do konce. Já jsem dostala hned na začátku rizikáč a nedokázala jsem si mnohdy předstvit, že bych došla byť jen na zastávku autobusu, aniž bych cestou alespoň dvakrát nezvracela. O únavě ani nemluvím. Poprvé jsem ranní nevolnosti prostě zaspávala, vstávala jsem v poledne, pak mi bylo dvě hodiny dobře a potom až do noci +o( Problém byl dojít i na nákup. Dělalo se mi strašně špatně všude, kde bylo víc lidí.
Kafe miluju, v první práci se kafovalo mohutně, tak jsem se dopracovala až k pěti šálkům denně. Mám nízký tlak, takže mi to zpočátku nevadilo, ale těch pět denně bylo vážně moc. Teď piju důsledně hrnek denně a víc ani ťuk, když si výjimečně dám druhé, udělám si ho bez kofeinu. V těhotenství jsem se krotila, kofein prý pro mimi není ideální, zkoušela jsem pít Caro, ale dělalo se mi z něj zle, tak jsem si jen občas, zcela výjimečně dala kafe u McDonalda nebo v pizzerii. A když jsem začala kojit, objevilo se Nescafe Gold bez kofeinu, a to tedy můžu 🙂 Asi to moc zdravé taky není, ale alespoň tam není ten kofein.
Zatím si vesele kofeinuju a kdyby nám to náhodou vyšlo, přejdu zase na Nescafe bez kofeinu.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist