RE: Červen 2011

23.2.2012 (23:43) #871999 AnonymHost Ahoj holky, máme jarní prázdniny. Už jsem s dětmi sama zvládla ZOO v Troji, společně jsmě byli 2 dny lyžovat, manžel s dětmi řádili v bazénu. Je to fajn. Konečně dokážeme společně podnikat zajímavé akce. Natánek má 3. zub – je to dvojka nahoře (jedničky jsou ještě v dásničce). Tak jsem […]

#871999
Anonym
Host

Ahoj holky,

máme jarní prázdniny. Už jsem s dětmi sama zvládla ZOO v Troji, společně jsmě byli 2 dny lyžovat, manžel s dětmi řádili v bazénu. Je to fajn. Konečně dokážeme společně podnikat zajímavé akce.

Natánek má 3. zub – je to dvojka nahoře (jedničky jsou ještě v dásničce). Tak jsem zvědavá, který další zoubek vykoukne. Natánek začal docela solidně spát. Dnes dopoledně 2 hodiny bez přerušení (chodila jsem se na něj dívat, jestli je vše vpořádku), v noci se budí v 1 a v 6 hodin, vstává v 7. Super. Příkrmy má na oběd a večeři. Někdy si vezme jen trochu, jindy sní půl malé skleničky.

Škubino, jsem ráda, že jsi se zas ozvala z Moravy. Doufám, že už teď můžeš více spát a nabírat síly 🙂 Cvičení 1x týdně je fajn. Na co chodíš?

Jogo, 1. květen tu bude za chvíli 🙂 Když jsou na tebe v práci hodní a vycházejí ti vstříc, je to dobré. Proč bys je měnila 🙂 Je super, že ti prarodiče pohlídali alespoň 2 hodiny… a hodný manžel ti vyšel vstříc…

Holky, s tím hlídáním to je pech… Moje máma tu byla naposledy před cca 14-ti dny. Od té doby nezavolala, jestli něco nepotřebuji. I když ví, že padám na ústa a je v důchodu. Když potřebuji hlídání, musím se doprošovat. Manžel mi vždy říká, ať se na to vykašlu a neřeším tu omáčku okolo, když mi nakonec pohlídá. No, snažím se, ale je mi to líto.

Natánek teď začíná plakat, když odcházím z místnosti – tedy když je unavavený. Tak čekám, jak to bude pokračovat. Ale zdá se, že už ho nebudu moci svěřovat slečně na hlídání. Už rozlišuje mezi „svými“, které vidí každý den a těmi ostatními. Jak je to u vás?

Přeji dobré spaní.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist