RE: Miminka – srpen 2011

6.9.2011 (18:10) #883094 AnonymHost Kacko, přijde mi, že můj manžel začíná mít čím dál tím tvrdší spaní, už ho jen tak něco nevzbudí. Dřív se budil při každém kníknutí jako já a teď spí dokud se nejedná opravdu o skutečný pláč. Ale pořád trvá to, že když si jdu lehnout dřív a malý mě vzbudí […]

#883094
Anonym
Host

Kacko, přijde mi, že můj manžel začíná mít čím dál tím tvrdší spaní, už ho jen tak něco nevzbudí. Dřív se budil při každém kníknutí jako já a teď spí dokud se nejedná opravdu o skutečný pláč. Ale pořád trvá to, že když si jdu lehnout dřív a malý mě vzbudí třeba za hodinu, tak manžel ho odnese přebalit a já ho dostanu až na kojení. On si totiž chodí lehnout o dost později než já. Nepřistoupil by tvůj manžel třeba na to, že by v pátek nebo sobotu v noci nevstal na přebalení a pak zase šel spát a ty bys malého „jen“ nakojila?
Spousta ženských si chválí, jak se jejich partner o dítě stará, hlavně že ho každý večer koupe. Můj manžel koupal jen asi 2x ze začátku, teď nějak nereaguje na moje komentáře (když zrovna Maxík před nebo po koupání zlobí), že příště ho bude koupat tatínek 🙂 . Ale na druhou stranu je mi 100x milejší, že ho v jedenáct večer nebo o půlnoci jde přebalit než aby celý týden koupal. A také si ho večer po krmení bere (na moji žádost, ale ochotně) na odříhnutí, abych mohla dělat něco jiného a ne prťouse půlhodiny nebo hodinu chovat. Maxík je naštěstí většinu dne vzorný, takže mám přes den čas dělat i jiné věci než ho přebalovat, krmit a chovat.
Prodávají v Čechách elektrické odsávačky na nudle, které se nedávají k vysavači? Tady se prodávají, jen ještě nevím, jestli jsou na baterky nebo do sítě.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist