RE: Miminka – srpen 2011

23.7.2011 (20:50) #882563 AnonymHost Misho, v jakém jsi týdnu?Já jsem měla tašky připravené (velkou a příruční na porodní sál), jen jsem podle odškrtaného seznamu přihodila mobily s nabíječkami, peněženku, složku s doklady (laboratorní výsledky, souhlasy apod.). Takže jsme vyráželi do pěti minut od volání do porodnice. Nezapomněla jsem vůbec nic !!! 🙂 Manžel byl naštěstí […]

#882563
Anonym
Host

Misho, v jakém jsi týdnu?
Já jsem měla tašky připravené (velkou a příruční na porodní sál), jen jsem podle odškrtaného seznamu přihodila mobily s nabíječkami, peněženku, složku s doklady (laboratorní výsledky, souhlasy apod.). Takže jsme vyráželi do pěti minut od volání do porodnice. Nezapomněla jsem vůbec nic !!! 🙂 Manžel byl naštěstí naprosto klidný, jel v pohodě, i na porodním sále byl klidný (až tak že tam usnul a já nakonec také a to jsem byla už otevřená na 7-8 cm).
Kdo je tu teoreticky na řadě? Raduš má termín 1.8. a další je kdo?
Kdo plánuje epidurál? Já ho neplánovala kvůli všem negativům, o kterých jsem četla a slyšela, ale zároveň jsem ho nevylučovala, protože jsem neznala svůj práh bolesti. Vůbec se za to nestydím, že jsem si ho nakonec nechala píchnout, protože nikdo neví, co jsem prožívala. Takže holky fakt nedejte na hlášky „rodilo se bez něj i dřív, tak můžu porodit i já“. Je fajn ho mít v záloze jako záchranou brzdu 🙂 S tím mým porodem to byl takový fofr, že jsem ještě ani nestihla mít výsledky výtěru na Streptokoka B. V pátek odpoledne jsem bylla u gynekologa, odvezli jsme stěr do laboratoře a v neděli jsem rodila. Porodní asistentka zkoušela do laboratoře volat, ale ještě neměli zpracované výsledky. Takže jsem dostala automaticky antibiotika. No a samozřejmě že jsem ho nakonec neměla.
Ani nevíte, jak mě těší, že jsem po porodu skoro na své původní váze. Věděla jsem, že kvůli cukrovkářské dietě moc nepřiberu, ale tohle bylo fakt překvápko. Nabrala jsem osm kilo a pak za poslední týden na otocích cca 1-2 kg. Druhý den po porodu jsem měla lýtka nad kotníky hubená jako nějaké patnáctileté dítě 🙂 Nepřišlo mi, že můžu být trochu nafouklá i tam, vždycky jsem tak nějak registrovala jen otoky pod kotníky a maximálně okolo kotníků. I manžel mi říkal, že mám hrozně hubené nohy.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist