RE: Miminka – srpen 2011

27.6.2011 (12:40) #882333 AnonymHost Včelko, to já bych zase jedla pořád 🙂 Palačinky jsem dělala minulý víkend, snědla jsem jich 7 středních, ale dopředu jsem si spočítala, kolik jich můžu při cukrovkářské dietě sníst. Kdybych se nemusela hlídat, tak bych jich určitě snědla ještě aspoň 5. Byly samo bez jakékoli náplně, jen suché, ale i […]

#882333
Anonym
Host

Včelko, to já bych zase jedla pořád 🙂 Palačinky jsem dělala minulý víkend, snědla jsem jich 7 středních, ale dopředu jsem si spočítala, kolik jich můžu při cukrovkářské dietě sníst. Kdybych se nemusela hlídat, tak bych jich určitě snědla ještě aspoň 5. Byly samo bez jakékoli náplně, jen suché, ale i tak jsem měla boule za ušima. Kdybych si dala k večeři sklenici džusu, teda kdybych ho mohla, tak za 2 minuty už hlady okusuji stůl 🙂 A dnešní pravidelné pondělní vážení na lačno ukázalo, že oproti minulému týdnu mám o 0,4 kg míň :S Za šest týdnů je to celkem dole 1,1 kg (musím si to zapisovat do deníku měření glykemie). Kdybych jedla jako Misha jen rajčata, sýr, jogurty a meloun, tak jsem za chvíli na váze před otěhotněním a ne jakou bych měla mít v 35+4.

Že vám vaši partneři nedovolí skoro nic dělat jste mě pobavily. Můj mužíček mi také doma velice pomáhá, chodí mi pro pití, když se mi nechce zvedat z křesla, dokonce mi z křesla pomáhá i vstát, ale třeba ve čtvrtek jsem jela sama do IKEA, abych koupila jednu skříňku do kuchyňské linky, kterou manžel předělává, a ještě skříňku na věci pro malého. Když jsem si ve skladu rvala na vozík jeden balík, který má 14 kilo, tak se mi jedna paní (taky zákaznice) nabízela, že mi pomůže. Ale mě to nepřišlo nijak zvlášť těžké. Jeden z balíků měl 20 kilo, ale to bylo také v pohodě. Když jsem se manželovi nabízela, že pro ty díly zajedu, tak jsem mu rovnou řekla, že kdyby to bylo těžké (z internetu jsem věděla, že ten nejtěžší bude mít 20 kilo, takže to žádné překvapení nebylo), tak si někomu řeknu o pomoc – jak ve skladu, tak při nakládání do auta. Ví, že jsem v tomhle zodpovědná, tak mě nechal jet. Nakonec jsem ničí pomoc nepotřebovala. Jen jsem asi s tím svým pupkem působila dost zvláštně 🙂 Ale za celé těhotenství jsem neměla ani jednou kontrakce, podle UZ před dvěma týdny také vše OK, tak jsem si na to troufla. Když má ženská doma dvě malé děti a ještě je znovu těhotná, tak se určitě nadře víc než já, která čeká první. Manžel končí v práci dost pozdě, takže by se do IKEA sám v týdnu nedostal a o víkendu by to byla veliká časová ztráta, kterou může využít na předělávání baráku.
Markét, ta tvoje švagrová je 10 dní po druhém termínu??? To by s tím fakt asi měli něco dělat. To čekání pro ní musí být hrozné a navíc bych na jejím místě určitě plašila, jestli je všechno v pořádku. Ale také mohla mít blbě spočítané termíny a ve skutečnosti může přenášet třeba jen 3 dny.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist