RE: Miminka – srpen 2011

28.6.2011 (10:15) #882345 m MarkétaRegistrovaný uživatel Ahoj holky, Kačko, já jsem prala věcičky jak které….něco na 40 a něco n 60stupňů. Spíš jsem si dávala pozor na to, v jakém pracím prostředku to vyperu, takže jsem si koupila prací prášek pro miminka. Já teda se svými 97cm přes břicho taky patřím mezi menší bříška, ale […]

#882345
m Markéta
Registrovaný uživatel

Ahoj holky,

Kačko, já jsem prala věcičky jak které….něco na 40 a něco n 60stupňů. Spíš jsem si dávala pozor na to, v jakém pracím prostředku to vyperu, takže jsem si koupila prací prášek pro miminka.

Já teda se svými 97cm přes břicho taky patřím mezi menší bříška, ale v noci se většinou probudím, když chci tu váhu bříška překulit se strany na stranu 😀 .

Misho…to si piš, že mi břicho skáče jako balón….taky už mě párkrát napadlo, jestli se tam třeba malý nepřiškrtil pupeční šňůrou, že tak moc a dlouho vyvádí…že už mi to připadalo divný a nepřirozený. Ale prostě měl jen rozvernější náladu 😛 .

Náš prce ktakhle začíná řádit pravidelně každý veček okolo 19:30h….včera jsem ten pupík pozorovala a po pár minutách říkám příteli, ať se podívá, jak se mi vlní břicho…a holky, pokaždé co se podíval, s tím prcek přestal. Tak se přítel smál, že prý Daneček pozná autoritu a už teď se tatínka bojí…:D No bylo to fakt vtipný.

Radunkas – mě je 25let, vdaná nejsem, ale s přítelem jsme spolu 3,5roku a jemu je 33let a on loni v létě na dovolené přišel s tím, že už by chtěl rodinu, jak to vidím já. No a já se tomu nikdy nebránila…takže v srpnu jsem vysadila a v listopadu jsem měla pozitivní těhu. test. Ale Ty jsi vdaná, viď? 🙂
Na jméně Daniel jsme se shodli…přítel se teda jmenuje Pepa, po svém tatínkovi a pár dní mě mučil tím, že jeho syn se taky musí jmenovat Josef, ale pak jsme si vzali každý papír a napsali jsme si jména, která se nám líbí. No a shodli jsme se jen na dvou: David a Daniel…a zvítězil Daniel 😀 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist