RE: Miminka – srpen 2011

24.2.2011 (14:17) #881581 p PetuldaRegistrovaný uživatel Přesně tak, všichni buď čekáme na testy nebo na výsledky testů, tak není čím se chlubit. Já jsem si včera odbyla obvodního a EKG. V pondělí mě čekají genetické odběry a návštěva v poradně. Už se na to moc těšim až zase uvidim toho prcka, jak pěkně povyrostl a […]

#881581
p Petulda
Registrovaný uživatel

Přesně tak, všichni buď čekáme na testy nebo na výsledky testů, tak není čím se chlubit.
Já jsem si včera odbyla obvodního a EKG. V pondělí mě čekají genetické odběry a návštěva v poradně. Už se na to moc těšim až zase uvidim toho prcka, jak pěkně povyrostl a jak už se více podobá mimču. Ten měsíc mi přijde jako věčnost.
Dnes jsem 15+2 tt a zatím jen 1 kg a stále v původních kalhotech. Večer si teda připadám jako v 6 měsíci. I když ono to docela utíká, ještě měsíc a budem mít půlku za sebou.
S nákupa to taky nepřehánim. Krabici s věcma do 1 roku jsem odkoupila od kamarádky, a když jsem to doma ukazovala, tak jsme se nad tím všichni rozplývali a vůbec si nedovedu představit, jak budu takový malý věci oblíkat. Kočárek jsem už byla okouknout a myslím si, že u prvotního výběru zůstanu. A přitom jsem koupila vaničku, teploměr, hřebínek, dudlíka s držákem proti ztrátě a dvě malé hračky.
Koukám, že všechny si to tu necháváte říct. Já bych se chtěla nechat překvapit, ale přítel by to rád věděl, tak uvidíme jak to nakonec bude.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist