RE: Snažíme se otěhotnět :-)

9.11.2010 (16:03) #839053 b bonduelleRegistrovaný uživatel Teda panenka je fakt dost netaktní, Máňo, se ti vůbec nedivím, že jsi měla slzy na krajíčku. Já mám vlhký oči jen při otázce kdy už bude mimi a to ani nikomu neřikáme, že se snažíme. Vcelko, to máš super manžela, že se za tebe takhle postaví . Ten […]

#839053
b bonduelle
Registrovaný uživatel

Teda panenka je fakt dost netaktní, Máňo, se ti vůbec nedivím, že jsi měla slzy na krajíčku. Já mám vlhký oči jen při otázce kdy už bude mimi a to ani nikomu neřikáme, že se snažíme.
Vcelko, to máš super manžela, že se za tebe takhle postaví . Ten můj naštěstí stojí taky na mojí straně, ale u nás to není tak vyhrocený. Spíš je to o tom, kam se dá jaká skříň a tak.
Já jsem taky pro bydlení bez rodičů i za cenu hypotéky nebo menšího bytu. A to neříkám jen proto, že já to nemám. Znám spoustu lidí, kterým takové bydlení zničilo vztah. A o výchově dítěte ani nemluvím. Já sama jsem zvědavá, jak se bude tchýně chovat, kdyby jsme se jednou dočkali. Manželova sestřenice má teď tříměsíčního synka a už když byla těhotná, tak měla spoustu „dobrých“ rad. No ale zatím to bohužel řešit nemusím 🙁 .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist