RE: Těhule duben 2011

19.7.2011 (2:22) #862115 h HaňulkaRegistrovaný uživatel Dobrý večer,koukám, že jsem se nemýlila a potrefená husa se opravdu ozvala!! Docela mě těší, že laskonce Verunce nedáme spát – když nad tím musí přemýšlet celý den 🙂Zde si holky všiměte, jak krásně funguje zákon kopající kobyly – tedy ještě bych upřesnila – zákon zuřivé a vzteklé kopající […]

#862115
h Haňulka
Registrovaný uživatel

Dobrý večer,
koukám, že jsem se nemýlila a potrefená husa se opravdu ozvala!! Docela mě těší, že laskonce Verunce nedáme spát – když nad tím musí přemýšlet celý den 🙂
Zde si holky všiměte, jak krásně funguje zákon kopající kobyly – tedy ještě bych upřesnila – zákon zuřivé a vzteklé kopající kobyly!

Ráda bych také uvedla na pravou míru ty naše zprávy na FB, o kterých tu ta lehce hysterická kobylka píše. Asi tak: uznávám, že muj slovník je opravdu pestrý a pro nadávku nejdu daleko, to je pravda….ale hlavně bych ráda podotkla, že ten retard, který s touto korespondencí začal jsem nebyla já, ale naše Verunka!! Ani se nepochlubila, co jí napsal muj manžel po té, co si tu její zprávu přečetl – mohu zkopírovat:
Přeji dobrý den. Byl jsem manželkou zasvěcen do problematiky určité písemné roztržky a pocítil jsem touhu zareagovat. V první řadě bych rád podotkl, že ač jsme z vesnice a máme spoustu zvěře tak bych nikdy nedovolil, aby se byť na metr přiblížila nějaká zavšivená kočka k postýlce našeho dítěte. Protože si dozajista nejste vědoma množství chorob a parazitů, které kočka přenáší. A nezáleží na tom, zda žije doma, nebo venku. Hold každý člověk má nějaké mezery ve vzdělání. Tak laskavě nemluvte o svědomitém rodičovství. Dále je třeba si uvědomit, že jak říkáte, rodiče si vybírat nemůžeme, ale přátelé ano, tak nechápu, kde jste přišla na souvislost s kibicováním na FB a přátelstvím. A položte si otázku, jestli to že jste s někým na FB v přátelství není spíše milodar pro vás. Protože já osobně bych ty vaše slinty nevydržel číst ani 5 min.
S přáním příjemného dne
Stanislav Buřič
PS.: Zamyslete se laskavě sama nad sebou a nepokoušejte se litovat nikoho jiného. Jediného politováníhodného člověka jsem tu shledal vás.

Já, Šárka i Ivet mu dáváme stoprocentně za pravdu – vystihl to nádherně!!! 🙂

Takže nám, ty nádhero, přestaň závidět naše přátelství a smiř se s tim, že ty se ničeho podobnýho nikdy nedočkáš. A proč, to ti snad ani radši vysvětlovat nebudu…….stejně bys to nepochopila!!!
Tak pápá
S pozdravem a přáním hezkého dne
Vaše Haňulka

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist