RE: Těhule duben 2011

11.12.2010 (10:13) #859586 AnonymHost Rybízku a Šárko, vy teda ponocujete:D . Já jsem byla teď 2 noci vyřízená, jak Danča špatně spala, že jsem včera dobrovolně šla spát kolem 22.hod. Konečně byla lepší noc než ty předešlé, Danča se probudila jen 1* kolem 3.hod ranní a měla mírný záchvat kašle, pak zase usnula až do […]

#859586
Anonym
Host

Rybízku a Šárko, vy teda ponocujete:D . Já jsem byla teď 2 noci vyřízená, jak Danča špatně spala, že jsem včera dobrovolně šla spát kolem 22.hod. Konečně byla lepší noc než ty předešlé, Danča se probudila jen 1* kolem 3.hod ranní a měla mírný záchvat kašle, pak zase usnula až do rána<:o) . Tak doufám, že se to už bude jen lepšit.

Koukám plínky jsou stále žhavé téma. Ale je to tak – silně individuální záležitost, někomu přijdou Babylove od DM hrůza – přitom nejsou z nejlevnějších a někomu sednou oproti Pampers daleko líp:) . Danče zase nesedly vůbec Huggies a od kamarádek vím, že s nima taky nebyly vůbec spokojený. Happy byla horší řada, nejhorší jsou takové ty s igelitem to nám někdo daroval a ty šly do popelnice.

Rybízku blahopřeju k pořízení korbičky Casual a autosedačky. Tak ještě dobře pořiďte ten podvozek – se sporťákem ať máte už celý komplet zařízený.
My se asi budeme poohlížet v lednu. Už taky začínám tlačit na manžela, ať obrousí a natře postýlku. Moc se mu nechce, ale po novém roce to začne utíkat a nechci to vše honit na poslední chvíli. Jeden nikdy neví jak to dopadne, tak aby bylo vše včas nachystáno.

Ani jsem vám tu nepsala jak je to s malým ze dvojčátek od kamarádky, co porodila v říjnu.
Julinka prospívá krásně roste jako z vody, ale Kubíček je stále v nemocnici na přístrojích. Nedýchá sám, nedaří se mu. Lékaři řekli, že je silně zasáhlý mozek – poškozený, takže vyhlídky do budoucna nemá valné:'( . Je to moc smutné. Vůbec se nezjistila příčina, proč začal mít týden po narození dýchací potíže nic. Měla jsem se v týdnu vidět s kamarádkou a malou Julinkou, ale jak omarodila Danča, tak se to setkání zrušilo. Tak až možná kolem svátků.
Dnes jsme měli jet na dětskou oslavu, jiná kamarádka slaví 6.narozeniny jejich dcerky, no taky nemůžeme když Danča marodí.
Další oslava s dětičkami bude u nás kolem nového roku, to zase slaví Danulka už 6. narozeniny! Hrozně to letí.
Ten věkový rozdíl 2 roky je asi myslím fajn. My jsme bohužel prožívali od roka do 3,5 hodně náročné období – jak se zjišťovala Danielčina diagnoza, měla závratě a tak jsme neměli vůbec myšlenky na další mimi. Pak jí ve 3.letech a 3 měsících voperovali v Motole kochleární implantát a následovalo dojíždění do Prahy co týden na nastavování procesoru, pak taky častá logopedie, to bycho s dalším dítětem hodně těžko zvládali. Jiné to je, když je dítko zdravé tak to potom myslím tak nějak vyplyne. Když jsou ale nějaké potíže tak si to rodiče více rozmýšlejí, zda ještě pořídí prvorozenému sourozence, nebo se soustředí na to první.
Třeba jak kamarádka otěhotněla v 9. měsících prvorozeného, pak dostala šok u DR. když jí řekl že čeká dvojčátka. To si myslím, že je dost brzy na další dítko ale je to každého věc jak to má nastavené. Vím, že u Danči bude větší věkový rozdíl s druhým prckem, ale mě to vyhovuje. Danulka bude už šikovná pomocnice a to má taky něco do sebe. Navíc pak až začne chodit do 1. třídy, tak jí budu doprovázet, vyzvedávat (nebude to mít úplně blízko do školy, pokud nám ji tam vezmou). Pak se naučí cestovat MHD ale to tak ve 2. třídě sama.

Přeji krásnou sobotu, u nás opět chumelí, už to nebudeme mít na zahradě kam shrnovat abychom projeli z garáže na silnici…
Jdu obalit kuřecí řízky, docela mám na ně chuť. A okurkový salátek.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist