Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859580
    Anonym
    Host

    Haňulko, já bych to omrkla v kamenným obchodě a pak porovnala s nabídkou na netu. Dnes jsem třeba objevila i u nás obchůdek, kde mají super věci a kolikrát levnější než na netu. Tu matraci bych si ale každopádně asi ozkoušela než jí koupíš. My to moc neřešili, koupili jsme postýlku v Ikea a vybrali jednu z matrací, které mají v nabídce.

    #859581
    Anonym
    Host

    Haňulko, já bych to omrkla v kamenným obchodě a pak porovnala s nabídkou na netu. Dnes jsem třeba objevila i u nás obchůdek, kde mají super věci a kolikrát levnější než na netu. Tu matraci bych si ale každopádně asi ozkoušela než jí koupíš. My to moc neřešili, koupili jsme postýlku v Ikea a vybrali jednu z matrací, které mají v nabídce.

    #859582
    Anonym
    Host

    Ahojdá,

    Tak dnes jsme byli nakupovat v Tescu … měli akci na oblečení dětské 30% … ale nic jsem nevybrala – jak říkám já – staré hadry přešili :D:D:D … ale koupila jsem lahev s tou dírou uprostřed na držení, dudlíčky krásně fialové a hlavně pampersky … měli v akci 108 ks za 325,- Kč … což je bomba cena :o) a měli je ve všech velikostech, takže jsem brala dvojky (3-6 kg) 😀

    Jinak dnes mám už vztek na výběr kočárku !!! zase mě kdosi zvyklal a já vůbec nevím co chci a co se mi líbí – chjooooo :o((((( …. se jako zblázním – 4 hodiny nic jiného nedělám než lítám po netu a porovnávám různé kočárky a už jsem zoufalá :((( ten co jsem chtěla původně, tak už ho nemají 🙁 mají ale v jiných barvách … a ty nechcu …. ach jo, tak budu hledat …. ještě

    Haňulka … jsem jako ty … taky taková pohodlná mamina :D:D:D … ale jooooo, nechci být otrokem domácnosti, stejně jako ty, proto jednorázovky a méně práce, to si raděj užiji prcka, nebo si sama odpočinu – takže s tebou souhlasím :o) domácí práce mám ráda, jsem na to cvok, ale až bude mimčo, tak se toho dost změní a svůj čas chci věnovat jen jemu a příteli … vždyť je to nejkrásnější okamžik v životě … takže si ho budu užívat :o) … to samozřejmě nechci říct, že nebudu uklízet, prát, žehlit a vařit :D:D:D … to určo néééé, ale zjednoduším si to :o) Ještě gratulka k prodeji hafáááánků :o))) penízky se hodí a určo před Vánocema :o)

    Jinak jsem byla na návštěvě za mojí neteřinkou Terezkou (1rok a 2 měs.) … a to mě moc často nevidí … a jak mě zahlédla letěla ke mě a neodlepila se celou hodinu 😀 … to je ééééro malé :o) … celé tetička Šárka :o) … tak jsem si s ní krásně pohrála, ale utahá snad každého a můžu říci, že po návštěvě jsem padla do postele únavou :o)

    Všichni píšete, že u Vás chumelí, tady nic :o((( sníh se zatím drží, ale nový nepadá …. tak uvidíme, ale slibují bílé Vánoce … to jsem zvědavá MOC …
    Přeji pohodičku do bříšek … papa

    #859583
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    tak to jsi mě, Májo, uklidnila, už jsem se lekla, že těch pár šupů bude mít vliv na výpočet mateřské, to by bylo směšný… sakra co jim je po tom, že sis něco vydělala, dítko máš ohlídaný v rodině, tak co… 8o| Jinak jsem používala Hugies New born (1), ale jen dvoje, jsou brzo těsný!
    Hani, tak si zavčas kup stahovací punčochy, doporučuju 140 (síla stažení), protože, jak se ti to objeví, už ti nepomůže ani „ň“ :^) A jinak dál pěkně odpočívej! 🙂
    Veveriku, já byla v Tescu dneska, máš pravdu a sleva 30% je znát, koupila jsem neteři pěkný komplet k Vánocům 🙂 Jinak k rozestupu 2 roky… myslím, že je to náročnější, ale zase lepší pro děti, jen já jsem nechtěla riskovat dva roky, co kdyby se náhodou nezadařilo… :S Já jsem s těma Happy spokojená nebyla, ta cena se tam hodně odrazí na kvalitě 🙁 Moje řeč… ne moc jedniček a já jsem byla spokojená s Paperskama, Hugieskama a pak z těch levnější Tesco, ale to až později, třeba v půl roce..
    Hruštičko, křečáky otravují, hlavně vypadají škaredě 🙁 Občas křeče do lýtek a teď se rozšiřují na nepříjemná místa, o tom jsem ani nikdy neslyšla, taky mě to pěkně vyděsilo! Flíčky u tebe mohou být taky tzv. metličky, žíly ani nemusí být až tak vidět, jen vyživují právě ty metličky, které vypadají jako drobné modráčky 🙁 , je to pech, hodně mě to trápí a mám strach, aby mi nenařídila dr. i císaře, prý to může u porodu i prasknout jsem slyšela :S
    Petsi, gratuluju, ani nevíš, jak ti práci z domu závidím, já se bavím pouze svým bazarem 🙂
    Šárko, ani nemluv o těch dávkách pro cikány, mazec, bych se akorát rozčílila!!! Já jsem měla na Karolínku 1 jen dvoje a pak hned dvojky (3-6 kg), tak ať to pak nemusíš někomu prodávat *-) Na spaní mám kojící polštář, ale ještě jsem se ho nenučila používat.. jak to děláte? Přijde mi hrozně vysoký na podpírání bříška…? Na heřmánek bacha! Hlavně na Slep ń play, nebo jak se to píše od Pampers, takový oranžový obal, Karolínka se mi z nich osypala a to je jinak odolná, nemá citlivou pokožku! Baby love z DM mi přijdou taky docela hrozný… ale afkt záleží na každým… jak říká Cuca, prostě chce to vyzkoušet, proto radši tolik nenakupujte dopředu.
    Hani, no kuchyň máš krásnou! 🙂 Moje kamoška taky chová a má pro fenky „porodny“. Ono tolik pejsků, taky více smrdí, než jeden, to je jasný… Tak hlavně, ať se jim tam líbí 🙂
    Tady na dnešek taky napadlo docela dost! Ráno, když jsem vyrážela na nákupy, tak jsem ometala auto, páč se mi nechtělo na jednu noc vracet do garáže a takových dobrý 10 cm tam bylo, jen kdyby se to udrželo do těch Vánoc, byla bych nejšťastnější!!!!

    #859584
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem dneska provětrala penízky na účtě a pokoupila dětem v rodině dárečky, bylo to moc příjmný, vyjela jsem v klídečku v 10:30 a vrátila se po šesté, to by se Aleš zbláznil, kdyby byl se mnou, ale to byla pohodička, sama jsem si všechno procházela a byla spokojeá, malá byla u babičky 🙂 Aleš říkal, že nechtěla jít ani dom 😀 Takže ještě dokoupíme něco tchánům a šivcám a je to Já nikdy nenakupuju předem a tak mám radost s dobrého a rychlého nákupu, navíc, když využiju nějaký ty slevy, tentokrát v Sparkysu (skoro tři stovky) a v lékárně (skoro stovku) 🙂 Koupila jsem si mega balení Rennie, už začínám trpět na plný obrátky :S Včera večer jsem slepovala linecký a zdobila perníčky, pak jsem si odskočila na Ordinaci a udělalo se mi tak zle, že perníčky musel dozdobit Aleš! Možná z toho perníkovýho smradu! A pomohlo mi mlíko, takže to bylo určo od žáhy, ale bylo to hrozný!!! A do toho tvrdnutí břicha, myslela jsem, že snad porodím! Ale musím říct, že to měl nazdobený fakt pěkně, vyhrál si 🙂
    Jejda, to je zase hodin, ráno valím do obchodu na birgádu, jen na dvě hoďky, ale i tak vstávat musím… tak dobrou všem… no lepší bude popřát pěknou sobotu, pochybuju, že jste takoví blázni jako já, aby jste tu seděli v tuto hodinu 😀
    Jo, málem bych zapoměla, taky se musím pochlubit s kočárekm 🙂 Zaplatila jsem si zálohu na pár měsíců používou korbičku s autosedačkou na Casualplay, skoro za půlku ceny, takže paráda!! A je jako nová a sporťák jsem si dneska ozkoušela v Shoppingpakru v Chiccu a je úžasnej! Už se tak těším… 🙂 Jen stojí 9.900,-, ale třeba ještě natrefím na nějaký za dobrou cenu používaný třeba rok, ikdyž mě z toho teda všechny maminy zdrazují, že podvozek je na dlouho (cca 2-3-roky) a není dobrý kupovat starší, tak nevím, uvidíme 🙂 Tak se všichni mějte a pohlazení mimískům…

    #859585
    Anonym
    Host

    Rybízku,
    tak blázen určo nejsi sama … ještě tu jsem já :D:D:D a ještě pořád nespím, nějak se mi nechce :o) … s těma plenkama jedničkama máš pravdu, já mám jen to malé balení do porodnice to je 27 ks a jedno balení 54 ks … jinak mám vše dvojky, trojky … a jak píšeš to sleep and play heřmánek … tak zase naše Tereza jiný nemůže než tyto … je to opravdu individuální, podle dítka … ta zase nesnese žádný obyčejný … takže budeme zkoušet … proto mám ty s heřmánkem i bavlnout a druhy pampers a huggies … tak uvidíme, které padnou :o) a jak říkám ty levnější varianty budu používat v pozdějším věku … stáří :o)
    jooooo Ivetko s tou žáhou nejsi sama … mě se to vrátilo neuvěřitelným způsobem jako v prvních 3 měsících těhu … hnus je mi až na blití … doslova – pardon … taky pocucávám studené mléko a rennie … ale už mám občas na sebe i vztek, protože ať vypiju cokoliv, nebo cokoliv sním – pálí mě žáha jako blázen – šílené, měla jsem 1 měsíc klid a je to tu znova v plných obrátkách … bohužel podle Dr. je to normální a musíme se s tím smířit po porodu to přestane – uffff se máme ještě na co těšit … a jak jsi psala že se ti udělalo šoufl …tyhle stavy mám taky :///// ….
    Já tedy sice zítra nikam nevstávám, ale též si zalezu – teda zalezlá v posteli jsem s noťasem, ale půjdu spinkat, jestli mě Natálka nechá, protože tam zase vyvádí jak na bitvě na Bílé hoře 😀 …
    Tak dobrou nocku všem ….

    #859586
    Anonym
    Host

    Rybízku a Šárko, vy teda ponocujete:D . Já jsem byla teď 2 noci vyřízená, jak Danča špatně spala, že jsem včera dobrovolně šla spát kolem 22.hod. Konečně byla lepší noc než ty předešlé, Danča se probudila jen 1* kolem 3.hod ranní a měla mírný záchvat kašle, pak zase usnula až do rána<:o) . Tak doufám, že se to už bude jen lepšit.

    Koukám plínky jsou stále žhavé téma. Ale je to tak – silně individuální záležitost, někomu přijdou Babylove od DM hrůza – přitom nejsou z nejlevnějších a někomu sednou oproti Pampers daleko líp:) . Danče zase nesedly vůbec Huggies a od kamarádek vím, že s nima taky nebyly vůbec spokojený. Happy byla horší řada, nejhorší jsou takové ty s igelitem to nám někdo daroval a ty šly do popelnice.

    Rybízku blahopřeju k pořízení korbičky Casual a autosedačky. Tak ještě dobře pořiďte ten podvozek – se sporťákem ať máte už celý komplet zařízený.
    My se asi budeme poohlížet v lednu. Už taky začínám tlačit na manžela, ať obrousí a natře postýlku. Moc se mu nechce, ale po novém roce to začne utíkat a nechci to vše honit na poslední chvíli. Jeden nikdy neví jak to dopadne, tak aby bylo vše včas nachystáno.

    Ani jsem vám tu nepsala jak je to s malým ze dvojčátek od kamarádky, co porodila v říjnu.
    Julinka prospívá krásně roste jako z vody, ale Kubíček je stále v nemocnici na přístrojích. Nedýchá sám, nedaří se mu. Lékaři řekli, že je silně zasáhlý mozek – poškozený, takže vyhlídky do budoucna nemá valné:'( . Je to moc smutné. Vůbec se nezjistila příčina, proč začal mít týden po narození dýchací potíže nic. Měla jsem se v týdnu vidět s kamarádkou a malou Julinkou, ale jak omarodila Danča, tak se to setkání zrušilo. Tak až možná kolem svátků.
    Dnes jsme měli jet na dětskou oslavu, jiná kamarádka slaví 6.narozeniny jejich dcerky, no taky nemůžeme když Danča marodí.
    Další oslava s dětičkami bude u nás kolem nového roku, to zase slaví Danulka už 6. narozeniny! Hrozně to letí.
    Ten věkový rozdíl 2 roky je asi myslím fajn. My jsme bohužel prožívali od roka do 3,5 hodně náročné období – jak se zjišťovala Danielčina diagnoza, měla závratě a tak jsme neměli vůbec myšlenky na další mimi. Pak jí ve 3.letech a 3 měsících voperovali v Motole kochleární implantát a následovalo dojíždění do Prahy co týden na nastavování procesoru, pak taky častá logopedie, to bycho s dalším dítětem hodně těžko zvládali. Jiné to je, když je dítko zdravé tak to potom myslím tak nějak vyplyne. Když jsou ale nějaké potíže tak si to rodiče více rozmýšlejí, zda ještě pořídí prvorozenému sourozence, nebo se soustředí na to první.
    Třeba jak kamarádka otěhotněla v 9. měsících prvorozeného, pak dostala šok u DR. když jí řekl že čeká dvojčátka. To si myslím, že je dost brzy na další dítko ale je to každého věc jak to má nastavené. Vím, že u Danči bude větší věkový rozdíl s druhým prckem, ale mě to vyhovuje. Danulka bude už šikovná pomocnice a to má taky něco do sebe. Navíc pak až začne chodit do 1. třídy, tak jí budu doprovázet, vyzvedávat (nebude to mít úplně blízko do školy, pokud nám ji tam vezmou). Pak se naučí cestovat MHD ale to tak ve 2. třídě sama.

    Přeji krásnou sobotu, u nás opět chumelí, už to nebudeme mít na zahradě kam shrnovat abychom projeli z garáže na silnici…
    Jdu obalit kuřecí řízky, docela mám na ně chuť. A okurkový salátek.

    #859587
    Anonym
    Host

    Rybízku, manžel včera taky ušetřil v lékárně – nakupoval i něco pro mého taťku, taky švagra pro mne čajíček a dával slevový kupon z O2 co dostal. Tak se mu aspoň zaplatil benzín do Liberce:D .
    Já včera doobjednávala dárečky přes internet, když se nikam nedostnu co bude Danča marodit.
    Už se těším až to přijde a budu balit:) .

    Jo a holky je mi líto, že trpíte na to pálení žáhy, u mě to naštěstí přestalo zlobit!!! Musím zaťukat ať to nezakřiknu! Myslím, že mi v tom hodně pomáhá ta Chlorella, ona to kyselé prostředí v těle vyrovnává do zásadita, takže asi tím mi to teď tak nezlobí jako u 1. těhotenství.

    #859588
    Anonym
    Host

    Cucaracha: taky jsme měli dneska řízečky, i když teda vepřové a okurkovej salátek k nim také 🙂 Včera jsem dostala na ten řízeček chuť, tak jsem si to přání dneska zrealizovala.
    Jinak je tady pěkně ošklivé počasí, fouká vítr, přes noc nachumelilo ale teď tam spíš prší – hnus.
    Jinak teď čekám na synovce, přijede na hlídání – do zítra – takže zítra ráno budu mít brzký budíček – on vstává tak v 7 obvykle. Ale těším se na něj, on měl teď neštovice, takže jsem ho už 3týdny neviděla – a to že jsem zvyklá ho vídat každý týden. Teď má neštovice jeho bráška – 5měsíců, takže by musel být kvůli bráchovi zavřenej doma, tak jsem mu volala ať dorazí k nám, že půjdeme chvíli ven a tak – a to on rád, jezdí k nám rád, se strejdou si zablbne a má zase změnu a my také 🙂 Měl by tady být každou chvilku, tak jsem si řekla, že se ještě mkrnu, co je u vás ostatních nového, protože pak se sem dostanu až zítra odpo někdy nejdřív.
    Mějte se krásně, pozdravujte mimisky a užívejte víkendovou pohodu se svými blízkými 😀

    #859589
    Anonym
    Host

    Cucaracha,
    tak jak tak čtu, tak jste s Danulkou vítězama … vše jste krásně překonali … svůj boj jste vyhráli i když to asi nebylo ze začatku moc lehké, ale jste bojovnice holky, jen tak dál …

    Já jsem si teď konečně vybrala a objednala kočárek … mamka mi už nadávala, ať ho objednám, protože jestli se budu ještě chvíli rozhodovat, tak zase změním názor, někde něco uvidím a pak to nebudou mít … tak jsem si ušetřila trápení a mám to za sebou a jsem spokojená :o))))) Vybrala jsem si značku Tako … hodím odkázek, který jsem si vybrala …
    http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-tako/warrior/warrior-sailor/kocarek-warrior-sailor-c1-536.html
    Tak a žádné další rozhodování nebude :oP .. autosedačky mám 2 jedno vajíčko do 6 měsíců a jednu od 9kg – 30kg … úplně nové, tak kočárek jsem si vzala bez autosedačky, ať toho není zbytečně moc.
    Přeji pohodový zbytek dne a pohodičku do bříšek … papa

    #859590
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    já jsem přes víkend slaměná vdova 🙁 Chlap mi odjel na turnaj do Plzně :'( Nejsem na to zvyklá,tak je mi docela smutno už teď.Včera jsem dostala od kamarádky dárek k Vánocům,jenže jsem to nevydržela a otevřela už dneska-dostala jsem knížka Prevítem snadno a rychle,napsal to Simon Brett.Sice jsem ji četla už před 5-6lety,ale je to neskutečná knížka…vím,že tehdy jsem se rozhodla,že děti mít nebudu.Píše to „malý mimino“ a popisuje svůj první rok života,ale je to taková neskutečná legrace,že jsem si dneska půjčila další dva díly a dám to asi přečíst i chlapovi,aby věděl,co nás čeká….Všem doporučuju,čte se to pomalu samo,není to tlustý a opravdu se u toho moooc pobavíte :o))))

    #859591
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    vy teda jedete vůbec nestíhám 🙂
    Dneska jsem se pustila do pečení věnečků, nakonec jsem upekla ze dvou dávek, ale kdy je budu plnit to už je ve hvězdách.
    Zítra jdu na celý den do práce, tak se strašně moc těším:S Ale poprvé tam pojedu autem, tak aspon něco pozitivního na tom bude. 🙂 Taky jsme tam dnes namontovali Elinčinu autosedačku. Kterou měl předtím manžel ve firemním autě. Bylo to něco šíleného. Měla jsem představu, že sedačka na isofix musí pasovat do každého auta. Vubec tam nesedí dobře, tak nevím co s tím budeme dělat. Zase se nám nechce kupovat nová, tahle je super a taky nestála pár korun:(
    Koupila jsem dneska v Tchibu nádherný vánoční ubrus, hned jsem ho dala na stůl a máme tady aspon trošku vánoční atmosféry. Příští víkend bychom snad měli mít Elinku, tak se moc těším, že si s ní uděláme v sobotu Vánoce se vším všudy:) Doufám, že to nakonec nedopadne tak, že všechno nachystám, budu natěšená a ona nám ji zase nedá…
    Taky jsme se dneska domluvili, že v lednu přivezeme od rodičů postýlku a přebalovák, abychom to v pokojíčku nějak poskládali. Hrozně už se těším až se budu chodit kochat:D

    rybízku: Moc gratuluji ke korbičce a autosedačce. To byl super kup:)

    To s pálením žáhy, mě moc mrzí. Já musím zaklepat, že vůbec nevím co to je. Snad mě to ještě nepotká…

    sarko: Já jsem v tescu taky nakonec nic nekoupila. I s tou slevou, se mi věci které mi padly do oka zdály celkem drahé.

    Mějte se moc hezky a užíjte si neděli 🙂

    #859592
    Anonym
    Host

    Tak jsem včera večer vzala nůžka a ostříhala si vlasy 🙂 Potřebovaly trochu provětrat.Ne že bych je měla nějak moc dlouhé,ale byla jsem vždycky zvyklá mít krátké a po ramena je pro mě už mooc dlouhé,tak jsem to šmikla pod uši…..ještě to musím trochu doupravit,protože jsem včera nenašla prostříhavací nůžky:)

    Tady je dneska počasí,že se nstačím divit….když jsem vstala,tak pršelo,pak začalo hustě chumelit a teď pomalu svítí sluníčko..to počasí už je taky nějaké zmatené:)

    #859593
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka, přeji všem krásnou 3. adventní neděli!
    Já jak obvykle dnes byla vzhůru už od 5.30 a nemohla zabrat.
    Tak jsem zapnula myčku na kterou teď večer často zapomínám a připravila si zdravý koktejl z mladého ječmene. To je takový příjemný start ráno na celý den.

    Včera jsme zajeli koupit konečně zimní botky pro mne, tak už mám pěkný teploučký a nepromokavý do té naší tuhé zimy. Byly v akci – jsou to Adidasky kotníkové a mám z nich radost.
    Sice šněrování je to už teď dřina ale jsem na to zvyklá, nevím zda bych teď unosila kozačky, navíc jedny mám ale ty se dají nosit jen když mrzne – jsou z velurové semiše.

    Odpoledne jsme zvládly skoro silou vůle dozdobit perníčky. Nejdřív mi nechtěla tuhnout poleva, nakonec byla tuhá až až. No jsem ráda, že to zdobení je za námi.
    Dnes zapékám k obědu brambory, polévku udělám rajskou.
    Danulka konečně spala zase celou noc bez zakašlání, jen ráno jí to mírně chytlo když se vzbudila.
    Vypadá to slibně, tak doufám, že zítra Dr. Danulku na kontrole pochválí. Zase s ní půjde manžel, nechce abych tam mezi nemocné děti chodila, abych něco taky nechytla. Tak jsem ráda.
    V úterý budu brzy vstávat, když mám být mezi 6.30-6.45 v nemocnice v laboratoři na tom testu na cukrovku:S .
    Dnes asi přijdou odpoledne hlídat manželovi rodiče Danulku a my se vytratím ještě něco koupit pod stromeček. Manžel si umanul, že pořídí Playstation 3, nejdřív uvažoval o Nintendo Wii, teď si to po pár rozhovorech s přáteli a kolegy rozmyslel a půjde do té dražší varianty.
    Prý to bude dárek pro celou rodinu…No já tyhle věci moc nemusím, je pravda, že Danulka docela ráda občas něco hraje na PC, takové holčičí hry a někdy i klučičí – závody aut. Tatínek si s ní asi rád pohraje i na TV (to si myslím, proto to asi chce pořídit).
    A já mám slíbený nový vysavač od Rowenty, minulou neděli o něm povídaly v Loskutákovi, je takový tichý, je tam regulace sání, hepa filtr, používají se jen látkové pytlíky, což je prý lepší tak už se těším. Zase něco praktického, bez práce se to neobejde, ale i tak mám radost. Ten náš starý vysavač je fakt takový šustítko, parkety s ním pořádně ani nejdou vysát tak prostě si nový vysavač opravdu přeji.

    Mějte se moc hezky, pohodičku všem a užívejte předvánoční atmosféru!

    #859594
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    tak jsem se Vám zapomněla pochlubit, že jsem se nechala inspirovat Vašim skracováním a šla do toho taky. Mám vlasy nad ramena, tak krátké jsem je neměla už cca 10 let. Je to pěkný nezvyk, pořád hledám vlasy:D

    CUCARADO: MY máme to WII a musím říct, že je to bomba. Hezky se na tom vyřádíme, skvělá zábava když přijde nějaká návštěva. Elinka to hraje uplně sama, dokonce už si to umí i zaponout, najít si jakou hru chce a zase vypnout 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,321. až 1,335. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist