RE: Těhule duben 2011

20.7.2011 (1:56) #862119 AnonymHost Když už se tu nakouslo hodnocení nás, které jsme si na FCB dovolily napsat co jak děláme tak napíšu poslední příspěvek a tím to co se tu rozjelo uvavírám: Rybízku, jsem moc ráda, že jsi toto forum založila a že jsem Tě touto cestou mohla poznat. Beru Tě jako dokonalou maminku […]

#862119
Anonym
Host

Když už se tu nakouslo hodnocení nás, které jsme si na FCB dovolily napsat co jak děláme tak napíšu poslední příspěvek a tím to co se tu rozjelo uvavírám:

Rybízku,
jsem moc ráda, že jsi toto forum založila a že jsem Tě touto cestou mohla poznat.
Beru Tě jako dokonalou maminku v domácnosti- obdivuji jak zvládáš péči o rodinu a ráda jsem tu s Tebou diskutovala. Nemám pocit, že bych tě chtěla někdy přesvědčovat o mé pravdě, jen jsem na Tvé příspěvky reagovala tak, že jsem napsala jak to dělám já nebo co jsem o dané věci zjistila, někde si přečetla a podobně. Přeju ať se Ti daří stále tak dobře a celé Tvé rodině taky. Je mi líto, že už se nebudeme potkávat ani tu na foru…ale takový je život.

Haňulko,
jsi svérázná osoba, co na srdci to na jazyku. Když ses učila na zkoušky tak mi bylo líto, že málo přispíváš. Tvé osobité příspěvky mne vždy dost rozesmívaly a bylo to fajn si je přečíst. Dost mne však překvapilo jak dokážeš reagovat – a dokonce napsat něco podobného jako se Ti povedlo napsat Verunce o malé. Fakt bych to do Tebe neřekla, musím napsat že to bylo opravdu přehnané.

Šárko,
Tvůj popis – o to že jsem si tu hrála na paní dokonalou…mysli si co chceš!
Mne život bohužel poučil a mojí chybou je že hodně čtu, zajímám se o různé věci spojené se zdravím a mám tendence psát o nich aby se předešlo některým věcem, kterým předejít lze. Viz třeba problematika očkování, zdravé stravy a pod.
Ty jsi prototypem ženy, která si moc přála miminko a tento sen sis splnila i přes zdravotní komplikace. Možná proto se po porodu přihodilo to co se Ti přihodilo – viz problémy se žlučníkem…
Já nikomu nic zlého nepřeji, jen si myslím, že jsme každý svého štěstí strůjcem.
Negovaly jste mi tu moje přírodní přípravy před porodem a ejhle já měla porod dost v pohodě. Což se nedá napsat o Tobě a třeba Hance.
Ty jsi psala o výhodách kojení na FCB, že se i Haňulka ozvala – už musela v té době přikrmovat.
Netrvalo ani pár týdnů a najednou jste museli doma řešit problém s krmením u malé, protože jsi musela být v nemocnici. A už píšeš o výhodách krmení UM – takže ta změna názorů, kterou jsi kritizovala u Verunky, tak to samé bych mohla napsat, že děláš Ty. Připadá mi, že si nevidíš na špičku nosu.

Zdravé miminko je dnes vzácnost, měly bychom si toho vážit, jak nám miminka prospívají a ne se tady urážet. Až si někdo přečte příběhy rodičů na http://www.postizenedeti.cz možná sundá růžové brýle. Opravdu se to může stát komukoliv, není to věc automatická a může se v životě přihodit komukoliv cokoliv, dítko má úraz, infekci….reakci na očkování a ze zdravého dítka je najednou hodně postižené, takových případů je…
Já jsem se tu nikomu nesnažila vnutit své názory.
Nám osud naložil též v podobě postiženého dítěte – Danulky. Vypořádáváme se s tím jak se dá a jsme na svoji první dcerku moc pyšní jak to zvládá ona a pere se se svým osudem. Poznali jsme díky jejímu handicapu spoustu dobrých přátel se stejným osudem, které bychom jinak nepoznali. To je takový bonus. A prostě na spoustu věcí nahlížíme od té doby už jinak a jinak se chováme a jsme opatrnější v určitých věcech.

To je vše co jsem chtěla napsat k Tvému hodnocení Šárko. Nesedly jsme si a tak to prostě je beru to jako fakt. Jedna jednoduchá věc s tím jde udělat, už si nebudem všímat jedna druhé a tady to brát jako virtuální zkušenost a jsem ráda, že mám spoustu přátel se kterými se vídám ve svém životě a jsou mi oporou a poznala jsem tu i virtuální přátele, se kterými zůstanu v kontaktu byť jen dopisováním třeba přes FCB.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist