RE: Těhule duben 2011

20.7.2011 (2:40) #862120 r rybízekRegistrovaný uživatel Tak jsem si početla.. co k tomu dodat…? Uvažovala jsem, zda vůbec něco.. 🙁 Nezakládala jsem to tu pro urážky a hádky. Měla jsem v úmyslu, najít holky-maminky, které budou mít stejný radosti a starosti s prckama jako já. Místo toho se sem „bojím“ nakouknout, co se na sebe […]

#862120
r rybízek
Registrovaný uživatel

Tak jsem si početla.. co k tomu dodat…?
Uvažovala jsem, zda vůbec něco.. 🙁 Nezakládala jsem to tu pro urážky a hádky. Měla jsem v úmyslu, najít holky-maminky, které budou mít stejný radosti a starosti s prckama jako já. Místo toho se sem „bojím“ nakouknout, co se na sebe dozvím, koho jsem jakože kde slovně napadla a jakáže jsem to hrozná semetrika, grácie nebo slepice!!!???.. proboha, co to je za výrazy?? Tak v tuto chvíli se musím zastat Haničky.. která je tu osočována, že nemá trošku taktu v sobě.. zatímco jiné jo teda.. 🙁 a zároveň chci poděkovat Šárce i Hance za skvělé zastání v celé věci! Holky moc díky!!! Mám vás obě moc ráda! Ráda vás osobně uvidím.. 🙂 A nejen je mám ráda, je tu víc mamin, co jsou v pohodě a ráda si čtu jejich příspěvky. Díky patří i jim..
Ještě k přátelství na FB.. myslím, že Hančin manžel to vystihl zcela přesně! Ani já si nemyslím, že těch „x“ lidí na FB jsou přátelé.. opravdových přátel má člověk v životě jen pár..jsou to lidi na který se může spolehnout a opřít se o ně, když je potřebuje, a těch si váží, s tím Facebook nemá nic společného! Takže podotýkám, že to, že si mě někdo odebere z přátel, mě fakt neurazí a nevím, jak si to mohl někdo jen na chvilku myslet! Je to každého svovbodná volba.

Takže abych to celý uzavřela.. omlouvám se, pokud má ze mě někdo pocit, že vyvolávám konflikty (to mě teda překvapilo, jelikož si to nemyslím, že bych patřila mezi konfliktní lidi).. mohla bych říct to stejné o jiných, kteří se snaží zastávat svůj názor.. každý se na to totiž díváme z té „své“ strany. A mimochodem já, jakožto nevětší prudič, jsem nikoho slepicí, grácií a ničím podobným nenazvala, ikdyž by to někdy opravdu sedlo, ale asi mám trochu víc toho taktu a úcty k ostatním, jak tu bylo zmíněno.. na „neplivu“ na všechny kolem, že jsou takový nebo makový… a nezpochybňuuju jejich počínání, co se týká mrňousků. Vždyť každá mamča si to dělá, jak nelíp umí, jen každá po svým. A nedovolila bych si nikomu napsat, ať si dělá vše dle vlastního vědomí a svědomí… z toho mi vyoplynulo jediné.. že jsme neschopné, nevzdělané a ještě je nám to jedno asi.. Já jsem ráda, za skvělý lékařský tým ve Fakultní nemocnici, jsou tam naprostí profesionálové, věří jim (jinak bych se jim asi nesvěřila) a nebála jsem se jim svěřit ani svoje dvě děti. Celý porod vedli skvěle a přes komplikovanou polohu malé, dopadlo vše na výbornou! A když bych šla do detailu, tak bych jim vlastně nemohla malou půjčit ani na první prohlídku po porodu a to ji měli možná i hodinu! Tak nevím, jaká je praxe v ostatních porodnicích..
Už se v tom nechci hrabat, jen jsem to celé chtěla nějak uzavřít.
Kdo bude chtít psát dál, ať píše, já nemám v úmyslu odejít z této diskuze. Ráda si budu číst dál rozumný příspěvky týkající se našich štěstíček 🙂 Za pár dní už to bude rok, co si tu píšem! A doufám, že budeme dál. Ikdyž, jak mi bylo doporučeno, se zamýšlím, proč se sem už nepíše tolik.. no nejspíš kvůli tomu,že každá máme přes den dost své práce v domácnosti s dětmi a večer většina z nás upadá po uložení svých ratolestí.. tak jsem si to odůvodnila já, ikdyž některé mi podbízely jiný důvod… takže ať už tady nebo na FB.. mějte se zatím fajn..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist