RE: Těhule duben 2011

21.3.2011 (20:30) #861352 AnonymHost Haňulko a Hruštičko: Tak jsem to taky zkusila – zamíchala ten Gravimilk do mlíčka a je to mnohem chutnější než ve vodě!!! To bylo asi ono, proč mi ta otevřená krabice neubývala:D . Teď to dopiju během pár dní a s chutí! Jo a Haňulko rozhodně bych taky podle fotek neřekla, […]

#861352
Anonym
Host

Haňulko a Hruštičko:

Tak jsem to taky zkusila – zamíchala ten Gravimilk do mlíčka a je to mnohem chutnější než ve vodě!!! To bylo asi ono, proč mi ta otevřená krabice neubývala:D . Teď to dopiju během pár dní a s chutí!

Jo a Haňulko rozhodně bych taky podle fotek neřekla, že jsi mohla mít těch 67kil před těhu.
No já jsem z vás přibrala asi nejvíc, startovací váhu jsem měla 65 a teď už mám 84. Takže jsem už přešvihla i to co jsem přibrala za Danulky. Ale co nějak kdovíjak se nepřejídám, spíš si myslím, že je to skladbou stravy, jelikož si dopřeju ke snídani třebas i vánočku s máslem, co jsem si před těhotenstvím nedopřávala.

Dnes po obědě mě tak bolela záda, křížový bolesti, jako před M takže si myslím, že zase děloha makala.
Jsem zvědavá na monitor ve středu, zda se ukážou i nějaké kontrakce. Zítra jdu na to odpoledne do nemocnice na akci Těšíme se na mimi, trochu oprášit vědomosti o kojení a tak. Docela se tam těším, jen nevím, zda vydržím až do konce je to od 15-17.30. To už jsem dnes docela polehávala kvůli těm zádům.

Tak se opatrujte, Haňulko, kdoví jestli nám zítra už neodfrčíš do porodnice! Kdyby něco tak ať je to rychle a na pohodu!
Klidnou dobrou noc!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist