RE: Těhule duben 2011

11.1.2011 (11:52) #859996 AnonymHost Holky tak jsem se dnes vrhla na třídění věcí – co jsou Danče malé a při té příležitosti jsem vyndala už krabici s mimi oblečkama – tak jsme se s Dančou pokochaly obě a už se to vesele pere – využila jsem poprvé v té pračce probram Baby care, tak jsem […]

#859996
Anonym
Host

Holky tak jsem se dnes vrhla na třídění věcí – co jsou Danče malé a při té příležitosti jsem vyndala už krabici s mimi oblečkama – tak jsme se s Dančou pokochaly obě a už se to vesele pere – využila jsem poprvé v té pračce probram Baby care, tak jsem zvědavá jak to bude hezky osvěžené. Už jsem tam přidala i to co jsem stihla malinko pokoupit.
Zjistila jsem, že dokoupím už asi jen nějaké ty polodupačky, protože klasických mám dost, i docela bodyček dost no jen ještě asi koupím pyžamka – ale to stačí až bude mimi na světě – protože nejmenší mám overálky, chybí mi spíš ta vel. 68 – 3-6měsíců. To už aspoň budou do barvy podle toho zda se nám narodí kluk, nebo holčička.

Káťo, ty trubičky se jmenují grometky – když jsme s Dančou byly ve špitále, tak to tam pár dětem zaváděly. Je to prý právě vhodné pro děti, které často trpí na záněty.
Přeju, ať Tomášek nemá ten zánět spojivek. No já myslím, že to nějak nebezpečné pro těhulky není, v nejhorším, kdyby to opravdu Tomášek měl, tak po každým ošetření očiček si umyj pořádně ruce mýdlem, nesmíš si sáhnout do obličeje (to nás vždy dětská MUDr. varuje, Danča to má tak cca 2* do roka ze školky). Používat odděleně ručníky, po nemoci vyprat hned povlečení v postýlce. No je to nepříjemný dětem vadí pak světlo, tak by měly být zatažený závěsy, nebo stažený žaluzie doma a nemají se moc namáhat očička koukáním na TV – což se u nemocných prcků dost těžko praktikuje – znám to od nás. Co pořád vymýšlet za zábavu, občas puštěná pohádka zabaví prďolky, aby se doma taky dalo něco stihnout – uvařit a tak.

No holky já mám takovou radost, že už mám vyklizené 2 šuplíky v komodě na ty mimi věcičky, až uschnou tak si je s chutí vyžehlím a uložím.
Teď jdu uvařit – Danulka má chuť na ty Tagliatelly se špenátem – (široký nudle:D ) a strouhaným mlíkem.

Jinak já vůbec nevím co je Gagarin – tak mi to osvětlete je vidět že mám mezery ve vzdělání a to taťka kdysi pracoval taky v JZD, jenže já se tam jako dítě vůbec nedostala – bylo to docela daleko od bydliště. Ale poptám se ho schválně on by to mohl vědět. O krávách toho věděl dost:D !

Evíku – já zase nesnesu jak jsou cítit „dršťky“ – hovězí na polívku, to bych prostě neuvařila ani náhodou, naštěstí to ani manžel nemůže ani cítit, tak to doma nevaříme. Tak chápu, že jsi měla potíže s tím banánem. Ten mi teda nevadí, ale jak je cítit třeba i to teplé mléko to mi tedy taky zvedá žaludek.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist