RE: Těhule duben 2011

8.2.2011 (10:28) #860559 AnonymHost Baruško, je to jak píšeš – Danulka by měla bez kochleáru jen malou šanci rozvinout řeč (se sluchadly slyšela nula nula prd). Takže díky tomu „oušku“ co jí voperovali v Motole se rozvíjí, je to opravdu vynález! Jsme za to hrozně šťastní, hlavně že ho mohla dostat. Protože jsou i kontraindikace […]

#860559
Anonym
Host

Baruško,

je to jak píšeš – Danulka by měla bez kochleáru jen malou šanci rozvinout řeč (se sluchadly slyšela nula nula prd). Takže díky tomu „oušku“ co jí voperovali v Motole se rozvíjí, je to opravdu vynález! Jsme za to hrozně šťastní, hlavně že ho mohla dostat. Protože jsou i kontraindikace (časté záněty stř. ucha, nedovyvinutý hlemýžď, nebo chybějící sluchový nerv do mozku – což se zjišťuje před operací pomocí CT nebo magnet.rezonance). No naštěstí nám předoperač.vyšetř. dopadla skvěle a operaci nám komise schválila. Takže to už bude v dubnu 3 roky od operace. Letí to hrozně.

Maliník mám sypaný – ale může být i porcovaný. Já jsem si objednala od Grešíka, kamarádka dělala před 14dny velkou obj. tak jsem to objednala s ní, aby neplatila poštovný. Vždy si objednáváme asi ve 4 babách a pak to vyjde:o)jsme všechny čajíčkové. Navíc tam se dá koupit i koření a silice a bylink.bonbony, takže když se každá rozšoupneme tak ta suma 1200,Kč se dá docela lehce splnit:) .

Jak jsi psala o tom těhotenství – mě bude 35 v létě, Danču mám 6-letou, takže porod může být taky o dost jinačí než byl. Taky nám to vyšlo na první pokus, kdy jsme neměli ochranu:D , je to pro mě docela nepochopitelný do dneška, ale o to víc jsem ráda!!!
O tom hmatu na otočení jsem taky neslyšela nic dobrého, rozhodně to promlouvání, nebo cvičení s kočičím hřbetem se mi zdá jako přirozenější cesta než to nějak násilně za pomocí doktora a ještě s takovými možnými komplikacemi.

Tak já jdu na další čajík! Zatím paaa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist