RE: Těhule duben 2011

10.2.2011 (19:17) #860604 AnonymHost Holčiny moje nemocné, ať jste brzo zdravé. Na to, s kolika nemocnými jsem se za celou dobu potkala v rodině a tak různě, tak jsem neměla ani sebemenší rýmu. A to se se mnou Nicolas s tou virozou a 40 teplotama furt ňuchňal. Šaryku, to je teda náhodička s tím druhým […]

#860604
Anonym
Host

Holčiny moje nemocné, ať jste brzo zdravé. Na to, s kolika nemocnými jsem se za celou dobu potkala v rodině a tak různě, tak jsem neměla ani sebemenší rýmu. A to se se mnou Nicolas s tou virozou a 40 teplotama furt ňuchňal.
Šaryku, to je teda náhodička s tím druhým miminkem. My jsme u nás v rodině teď 3 těhotné. Moje sestřenice bude mít v květnu a přítelkyně od bratrance v červenci. Takže máme letos teda velkou úrodu miminek.
Jity, to čekání u té tvé doktorky je teda děs. Copak to nejde líp naobjednat?
Veveríku, to je pěknej fusáček. Já mám přímo jako zavinovačku fleecovou.
Mišutka je taky furt prdýlkou dolů. Ale tak nepředpokládám, že to bude záležitost blízkých dnů. Může se otočit ještě za pár týdnů. A to už zas obřík přibral. 😀 No jsem zvědavá, jak dopadneme.
Rybízku, to dvd se jmenuje jen Cvičení v těhotenství. Nic víc tam není. Některý cviky už necvičím, jsou pro mě nepohodlné. No a ty kočičí hřbety jsou klasický kočičí hřbety. Už jsem někde psala, nevím kde… že v Brně se rodí koncem pánevním do 3,5 kg a pokud je to možné a maminka si to přeje, používá se epidurál. Jinde se tím prý moc nezaobírají a všechny ženou na císař, v Brně až nad ty 3,5 kg. Ptala jsem se na to v úterý PA na kurzu. V úterý se na dalším dohodnu s mou doktorkou. Vlašín říkal, že bych pak měla asi v 35 týdnu začít chodit do porodnice, aby mimčo sledovali. I tak se mi ten přirozený porod moc nezamlouvá, protože se může dost ublížit miminku. Nickovi zlomili klíční kost, když tahali už silou a to byl hlavičkou dolů, pak musel mít přišpendlenou ručičku k podložce a to měl ještě žloutenku a ty čtverečky gázy na očičkách. :'( Hotovej lazárek.
Šáry, jo ta hlavička je srandovní. Já jsem právě myslela, že je to zadeček, je to takový velký kulatý. Tak aspoň teď vím, po čem ji hladím. 🙂 A Tom ví, kam má šeptat do ouška.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist